Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jurek napisał:

To chyba trza przestać dawać samymu sobie, co ? :Angry-min: Ale siara wyszła !

 

Stary chwalą nas.

Ja ciebie, a ty mnie ;)

Wykryli waszą podstępną działalność :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często mam problem tej natury - gdy piszę jakiś dłuższy tekst, to zostaję wylogowany.

Mam wtedy "zwieszkę" - odpowiedzi nie idzie wysłać.

Musiałbym za każdym razem kopiować tekst przed wysłaniem ( tak w ciemno), aby po ponownym wejściu( zalogowaniu) móc go prawidłowo umieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, taki wtręt. Tu wstawiajmy jedynie uwagi dotyczące działania forum, lub zapytania. Najlepiej wkleić przy tym Nick któregoś Admina. Jak będziemy sobie tu robić żarty;), to technicy przestaną w ten wątek zaglądać i sobie poczekamy na interwencję. Jak mamy naprawdę poważny problem, warto napisać do chłopaków PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jazzriba , @kleszcz  Bardzo często po powrocie z wątku na główną forum, znika dział najnowsze tematy. Już kiedyś tak było i Adam coś poradził. Muszę się wylogować, skasować stronę forum i wchodzić z powrotem, dopiero się pojawia. Może luknijcie w wolnej chwili? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ArekH napisał:

Chłopaki, taki wtręt. Tu wstawiajmy jedynie uwagi dotyczące działania forum, lub zapytania. Najlepiej wkleić przy tym Nick któregoś Admina. Jak będziemy sobie tu robić żarty;), to technicy przestaną w ten wątek zaglądać i sobie poczekamy na interwencję. Jak mamy naprawdę poważny problem, warto napisać do chłopaków PW. 

Okokok Tak jest ! Przepraszam wszystkich. :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, Tench_fan napisał:

Bardzo często mam problem tej natury - gdy piszę jakiś dłuższy tekst, to zostaję wylogowany.

Mam wtedy "zwieszkę" - odpowiedzi nie idzie wysłać.

Musiałbym za każdym razem kopiować tekst przed wysłaniem ( tak w ciemno), aby po ponownym wejściu( zalogowaniu) móc go prawidłowo umieścić.

Sprawdzę to, wczoraj próbowałem się czegoś tam uczyć w panelu administracyjnym i chyba ilość znaków ma ograniczenie. Jeśli tak jest to to zmienię, jeśli nie będę umiał to nasz @kleszcz musi mnie sprostować i to jakoś zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
42 minuty temu, ArekH napisał:

@jazzriba , @kleszcz  Bardzo często po powrocie z wątku na główną forum, znika dział najnowsze tematy. Już kiedyś tak było i Adam coś poradził. Muszę się wylogować, skasować stronę forum i wchodzić z powrotem, dopiero się pojawia. Może luknijcie w wolnej chwili? 

Coś jest z bazą czasami, mnie też się to zdarza, czasami odświeżam 2/3/4 razy bez wylogowania i wszystko wraca do normy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...