Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ArekH napisał:

Ja korzystam normalnie, z przeglądarki w tel. i nie ma problemu. 

Ale w tym momencie telefon mam wielkości paczki papierosów :D

Ale będę coś próbował :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator
Przed chwilą, mav3rick napisał:

@Grendziu od kilku nie dochodzą mi maile o nowych postach, byś mógł zwrócić na to uwagę, jak znajdziesz chwilkę? Tak od 3-4 dni to zauważyłem.

Zapytam @kleszcz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Można coś zrobić, by po każdym odświeżeniu strony forum nie wyskakiwało info o ciasteczkach itp? Do niedawna tego nie było, jedynie po czyszczeniu historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Drodzy.
Proszę o nie używanie wulgaryzmów i tym podobnych, to cały czas forum Fundacji, nie kilku dobrych kolegów z forum. Na zamkniętym forum postanowiliśmy, że jak będzie coś obraźliwego, zbliżonego do wulgaryzmu lub post z wulgaryzmami, to będziemy usuwać dany post bez ostrzeżenia.
Może zdarzyć się, że coś przeoczymy, proszę wtedy o zgłoszenie posta, zostanie usunięty.

Jest nas mało, znamy się, robimy wzajemnie sobie psikusy, ale nie każdy z zewnątrz może je rozumieć, dlatego docinajmy sobie ale jakby bez sugestii miejsc intymnych, wulagaryzmów itp. Każdy nasz post na forum otwartym jest czytany przez sporo osób niezarejestrowanych. Dużo osób tylko nas i aż czyta, a my nie ukrywam tego nie dla zalogowoanych.
Udaje nam się też żyć bez polityki, choć mnie najbardziej się ostatnio to zdarza coś tam dodać..., za co przepraszam, będę próbował nie komentować tego co się dzieje politycznie, co innego gospodarka, koronawirusy etc, tutaj jest trudniej się powstrzymać... Choć obiecuję, że będę próbował się powstrzymać :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny czas nastał, ale przyłączam się do prośby Darka, by pohamować słownictwo. Jako moderator na kilku grupach na FB często usuwam wulgarne lub. niesmaczne wpisy.
Na jednej z nich, mimo że już tam nie moderuje panuje względny spokój. Przyjęło się że nie ma hejtu, polityki, religii itp. podobnie jest na naszym forum.
Panuje tu wyjątkowa atmosfera i niech tak zostanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
22 minuty temu, mav3rick napisał:

Chyba Nam forum "zmartwychwstało" emoji482.pngemoji123.png

Znajdę winnego i wiecie co z nim zrobię.

 

Pójdzie na dietę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Semi napisał:

Jakoś tak nudno było przez te kilka dni odwyku od forum.

A co ja mam powiedzieć? Przez kilka dni nie zaglądałem, potem chciałem nadrobić zaległości, a tu taki psikus O.o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...