Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cześć wszystkim po "kwarantannie forumowej". 

Myślałem, że już się nie uda, że tak z d... Strony się rozejdziemy. 

Jednak z tego miejsca chciałbym bardzo mocno podziękować @kleszcz, który troszeczkę nam się wyciszył w ostatnim czasie i nie musiał... Ale pomógł i to bardzo mocno w dość skomplikowanej procedurze.

Za lata współpracy i administrowania dla Fundacji serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że nie raz czy to wirtualnie czy na rybach się spotkamy. Trzymam kciuki Adam, nr tel znasz od ponad 20lat ten sam???

Wiadomo, że ja się do adminstrowania nie nadaję i dopóki mamy "cichego fana" to jakoś to będzie. Dzięki. 

Co potem, nie wiem... 

Wiem, że najprawdopodobniej czeka nas jeszcze jedna migracja na inny serwer, że wiele rzeczy należałoby zaaktualizować, poprawić, jak będzie cash to to spróbujemy ogarnąć. 

Wszystkim także dziękuję za cierpliwość. Damy radę ???

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam spore problemy z dostępem do forum. Na TT forum mi nie działa, a po próbie wejścia na forum przez Tapa Talk dostaję bana na 15 minut.  Przez przeglądarkę nie umiem oglądać ani pisać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się. Jestem stary i marudny. Nauczyłem się kilku ruchów na Laptopie i u mnie wszystko działa. Cieszę się że w ogóle mam z Wami jakiś kontakt. :champagne-2010: Najchętniej dał bym w mordę @kleszcz ot tak. Zeby nie miał wątpliwości że go lubię. ;) Adam, szacun za ogarnięcie tematu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też smiga. Jak widze że zamula lub sie nie łączy to wystarczy wyłączyć i włączyć telefon i już wraca do normalnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, cygan786 napisał:

U mnie też smiga. Jak widze że zamula lub sie nie łączy to wystarczy wyłączyć i włączyć telefon i już wraca do normalnej pracy.

Nic nie pomaga. Ciasteczka usuwam regularnie. Nawet zrobiłem aktualizację Tapa Talk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

jadę na przeglądarce non stop, da się przyzwyczaić, nawet nie pamiętam jak działał TT i dobrze ?

Niestety ustawić nie umiem od admina strony aby było dobrze. 

Screenshot_20200508_212451_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zachwalać, ale udało mi się ogarnąć TT. Wylogowałem się z aplikacji i forum i ponownie zalogowałem. Póki co działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...