Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja np. dziś czytałem dużo postów na tema TT, kilka dni temu także go odinstalowałem, bo mnie wkurzał, na oprogramowaniu na jakim jesteśmy TT i nowe aktualizacje non stop się wiesza, więc po co mi TT. Np od 1,5 mesiąca nie mogłem dodawać zdjęć przez TT.

Panowie proponuję ten temat przenieść na zamknięty i tak tylko my tutaj piszemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejałeś go  @Elvis przez tapatalk ? 

Tak, ja tylko przez TT. Jak już nie idzie inaczej to przechodzę na "ręczne" i z przeglądarki wklejam. To samo dotyczy edycji postów w których są cytaty lub zdjęcia. Nie edytuje w TT bo się robią nie czytelne i znikają zdjęcia. Edycja tylko z poziomu przeglądarki.
Jeśli zaś chodzi o tą widoczność linków to właśnie doszedłem że jak do udostępnię przez skopiowanie do schowka i stamtąd go wkleje to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Elvis napisał:

Tak, ja tylko przez TT

to jest przyczyna problemów, skrypt forum wewnętrzne linki osadza w ramce a tapatalk tego nie rozumie więc po edycji taki link znika. Niestety temat nie do rozwiązania ze względu na ułomność tego pluginu. Zapisz się do wersji beta tapatalk, może coś pomoże albo rozważ korzystanie ze zwykłej przeglądarki.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎26‎.‎09‎.‎2016 o 23:52, ArekH napisał:

Nie wiem jak u innych kolegów. Ale u mnie, nagminnie nie wykasowuje starych wiadomości, przy próbie odpowiedzi na posty. Tak było też w starym kompie, ale tu mam nowego Lapa. 

 Miło by było, by Quba tym razem, nie zlał mojego zapytania, jak to do tej pory bywało. 

//edit:problem wyjaśniony

Skoro krytykować się potrafi, to i podziękować trzeba umieć.

@Quba dzięki za podpowiedzi. Na tą chwilę, testując od rana, wychodzi że nie mam tego problemu na przeglądarce EDGE po wyłączeniu AB. Swoją drogą nawet nie wiedziałem że tam ten dodatek jest.

Dziwi tylko że na Operze, gdzie tego nie mam wcale, też takie kwiatki wywala.

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...