Skocz do zawartości

Uwagi!


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Quba Kol. mjmaciej pisze do mnie z innego forum, że nie może nic zrobić na naszym portalu.

Napisać wiadomości, zrobić wpisu w temacie.

Sprawdzał ponoć na 3 kompach. Możesz mu coś doradzić i napisać?

Albo tu, a ja przekażę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 12.10.2016 o 12:45, Quba napisał:

Nie pomogę bo po pierwsze nie podałeś nazwy konta u nas, a po drugie " nie może nic zrobić na naszym portalu " nie za bardzo tłumaczy mi czego konkretnie nie może zrobić a robią to pozostali użytkownicy :/ 

@Quba trzy różne komputery, brak możliwości logowania, brak możliwości dodawania zdjęć, brak możliwości wpisywania treści, brak możliwości wysłania e-mailu duży rachunek prawdopodobieństwa, że to z nami coś jest nie tak. To kolega Maciek próbował coś dodać, a my zrobiliśmy LIPĘ.
Chodzi o USERA @MjMaciek ma bardzo dużą wiedzę fachową i jest u nas lubiany, nie chcemy Go stracić.

Proszę o pomoc nie tylko w swoim imieniu.

Ja wczoraj i dzisiaj też miałem (może podobny problem) non stop mnie wylogowywało przez jakiś okres na komputerze, piszę posta a za chwilę znowu jestem wylogowany. Zdarzyło mi się to może z 5 razy na 10 postów, a od wczoraj byłem mało na forum. @Quba proszę o diagnozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MjMaciek napisał:

Post napisany przez administratora forum po zalogowaniu się na konto użytkownika :) 

a wykluczyliście problem z komputerem ? zalogowałem się na konto kolegi, napisałem powyższego posta i odpisałem @Grendziu na PW. Problem jeżeli dotyczy to może hasła, do którego nie mam dostępu - użytkownik może je sobie łatwo odzyskać... jest taka opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, MjMaciek napisał:

Pisac juz widze moge - dzieki chlopaki za pomoc.

Arek Dzieki brachu ! 

Główne podziękowania dla @ArekH dba o Ciebie jak o syna, w końcu to nasz przyjaciel Dziadzia, no i dla @Quba, że mimo małych nieporozumień sprawdził co i jak :)
Gdy dziś do mnie zadzwonił, to pomyślałem, że troszczy się o moje zdrowie (oczywiście to zrobił, na samym początku), a On niczym rycerz powiadomił nas o problemie. Arku i Maćku dziękuje za uwagi :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MjMaciek napisał:

Pisac juz widze moge - dzieki chlopaki za pomoc.

Arek Dzieki brachu ! 

Nie przebolał bym straty z forum tak fajnego kolegi, i super wędkarza.

Miło Maćku że jesteś na łączu. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...