Skocz do zawartości

Zawody wędkarskie z "dla Ryb" wątek zbiorczy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Generalnie pierwsze zawody zrobilśmy na zlocie. Później były pod koniec roku dwa razy zawody spinningowe z Carpshop Lakes w Chrustowie na zakończenie 2016r. 

W tym roku zaczynamy już w niedzielę spod lodu, będą kolejne. 

Szczegóły wkrótce:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oficjalnie podaję, że na naszej forumowej wodzie Ługi Wałeckiew dniach 11-13maja odbędą się zawody feederków. Szczegòły wkrótce:champagne-2010: - można rzucać pomysłami, propozycjami co do formuły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Dominik napisał:

Za każdego złowionego karpia punkty ujemne :D:mauvaisepeche:

Łowimy na łowisku komercyjnym, będą to najprawdopodobniej zawody karpiowo - feederowe. Kto złowi płotkę nagroda niespodzianka gratis :P Może przyjedziesz i wystartujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Może przyjedziesz i wystartujesz?

Jak będzie nagroda specjalna za największą rybę, niebędącą karpiem, to się zastanowię :)

Poważnie mówiąc, to nie mam nic przeciw karpiom na zawodach, bo rzeczywiście mogą osłodzić nam czekanie na połów 30 cm leszcza :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Dominik napisał:

Jak będzie nagroda specjalna za największą rybę, niebędącą karpiem, to się zastanowię :)

 

Będzie nagroda specjalna - na 100% tym bardziej, że pływają tam płocie, okonie i liny. Amur oczywiście nie będzie należał do tej kategorii.

Moglibyście się docelowo zebrać w trójkę lub czwórkę - jest @suwi, @Kotwic może ktoś jeszcze i macie wesoły autobus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły, ale akurat na połowę maja mam zaklepany termin na porodówce, więc niestety. Gdyby @suwi robił zawody feederowe, a nie karpiowe, to była by szansa, żebym wpadł. Choć z drugiej strony na feeder u Suwiego chyba też można, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

3 minuty temu, Dominik napisał:

Pomysł niezły, ale akurat na połowę maja mam zaklepany termin na porodówce, więc niestety. Gdyby @suwi robił zawody feederowe, a nie karpiowe, to była by szansa, żebym wpadł. Choć z drugiej strony na feeder u Suwiego chyba też można, czy nie?

Suwiego pytaj, ale myślę, że tak. Z tym, że tam maraton będzie co do czasu, oby tylko pogoda dopisała :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu... szybkie pytanko... 11-13 maj to czwartek, piątek i sobota... jeżeli tak ma być to trochę średnio... mam nadzieje, że się tylko pomyliłeś i chodziło o 12-14 maj... zweryfikuj to proszę i daj znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...