Jump to content

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Grendziu

Pellet Aller Aqua

Recommended Posts

Grendziu

Już kilka razy się na ten temat rozpisywaliśmy w wątkach. I tak ten nasz @Kotwic do czegoś się przydaję. Zostawił w aucie u mnie pellet - próbkę Aqua (dobrze, że to ja jeszcze nigdy w życiu nie zgubiłem :champagne-2010:) - fajnie to pachnie (śmierdziuch) pamiętam też dość dokładnie wykład na temat tego pelletu zrobiony przez Piotra na Rybomanii. I tak sobie myślę @Pendra, @Kubik, @Bartosh może coś wybierzemy i się zrzucimy, bo on tanio wychodzi w dużych ilościach, a jakościowo na "sucho" fajnie się prezentuję i do tego ponoć mało chemii jest, a ryby niby go uwielbiają.... :P

aqya.jpg.bde50a15da1854e50d13c52c40106bf5.jpg

• Like 1

Bartosh
27 minut temu, Grendziu napisał:

Już kilka razy się na ten temat rozpisywaliśmy w wątkach. I tak ten nasz @Kotwic do czegoś się przydaję. Zostawił w aucie u mnie pellet - próbkę Aqua (dobrze, że to ja jeszcze nigdy w życiu nie zgubiłem :champagne-2010:) - fajnie to pachnie (śmierduch) pamiętam też dość dokładnie wykład na temat tego pelletu zrobiony przez Piotra na Rybomanii i tak sobie myślę @Pendra, @Kubik, @Bartosh może coś wybierzemy i się zrzucimy, bo on tanio wychodzi w dużych ilościach, a jakościowo na "sucho" fajnie się prezentuję i do tego ponoć mało chemii jest, a ryby niby go uwielbiają.... :P

aqya.jpg.bde50a15da1854e50d13c52c40106bf5.jpg

No właśnie dokładnie o tym pellecie mówiłem - że żałuję, że nie poszliśmy w piątek do nich na stanowisko i nie kupiliśmy wiaderka 25 kg ? 

Jak najbardziej możemy kupić na próbę ? tylko jaki rozmiar?

Grendziu

Ja jestem za tym aby iść w drobny od 2-4mm, pytanie raczej jaki zapach :P

ArekH

Chłopaki, mam zakładkę do sklepu z sporym asortymentem Allera. Sprzedający jest też na Allegro. Nie raz od niego brałem. Polecam Primo Karpiowy i Silver Pstrągowy. Jest też Bronze. Czytajcie by był tonący. Przy umiejętnym namaczaniu fajnie trzymają się Methodowego podajnika i całkiem dobrze pracują. Primo wychodzi niewiele ponad 5 pln. na kilogramy. Hurtowo chyba taniej.

http://wojcix.pl  

Może @Kotwic wejdzie w ofertę sklepu i coś nam po swojemu zrecenzuje, z naukowego punktu widzenia! :champagne-2010:  

• Like 1

Grendziu

A może właśnie jeśli nas jest czworo w Rogoźnie to kupimy razem 2 lub 4 worki i się wymienimy wtedy każdy może wybrać coś innego - ja o Aqua myślałem typowo pod spomb jako zanęta na grubo, ale kto wie jakby pracował w koszyczku :) 

Bartosh

Jak najbardziej wchodzimy w to ☺ 2-4 mm do podajnika - to nie ulega wątpliwości ale właśnie do spomba to raczej grubszy 8-10 mm....

• Like 1

Grendziu

Każdy bierze jeden worek wybrany na siebie i jedną paczką na jeden adres?
Proponuje wrzucić linki kto co wybrał - i nęcenie spombem mam z główki :beer-chugger: Do tego ziarna i inne miksy i biedne te rybki oj biedne :P

mav3rick

Darek, a Ty w ogóle pojedziesz w tym roku na ryby? Gdzie Ty czas znajdziesz? :D

• Like 1