Skocz do zawartości

Pierwszy Feeder do około 200zł


RS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... tyle tego jest że już sam się pogubiłem :P Generalnie ten Robinson pewnie się pojawi w asortymencie sklepu tylko nieco później - gdy już będzie bliżej wiosny. Póki co na sucho beż żadnej wiedzy najbardziej pasuje mi chyba ten Mikado Black Stone. Daiwy, Browningi, Sangery zostawmy w spokoju :) Waga poniżej 200gr, długość 3m... te parametry mi pasują bo nie lubie długich wędek. Łowić będę raczej też na krótkich dystansach. Co do początków w feederowaniu to wszystko przez Grendzia... trochę frajdy miałem przy tych karpikach na Ługach, potem na Czarnym też się fajnie leszcze łowiło, więc chce to powtórzyć na wasną rękę :P Generalnie to w tym sezonie chciałbym komplet feederów jak mi się spodoba, ale na początek raczej zostanę przy zestawie 1 feeder + bat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło zamówienie :D W sumie dość raptowne, ale ja nie lubię długo się zastanawiać bo potem tylko pojawiają się kolejne wątpliwości odnośnie modelu. Wybór padł na Mikado Black Stone (http://www.wedkarski.com/wedki/12076-black-stone-commercial-method-feeder-mikado.html). Zaszalałem bo kupiłem sobie dwie sztuki tego samego modelu do 55g. Do tego domówiłem sobie też kołowrotek: http://www.wedkarski.com/kolowrotki/12524-kolowrotek-black-shadow-fr-dragon.html Jako że początki pewnie będą trudne i na ryby będę musiał czekać dość długo to wziąłem sobie też bata o długości 7m, na którego czaiłem się praktycznie rok czasu. Wybór padł na Mikado Tournament Pole 700 :) Paczka pewnie dojdzie za góra dwa dni, więc jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu będę nad wodą bo lód puścił :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...