Welcome to dlaRyb.pl

Witamy na portalu dlaRyb.pl, cała treść w poszczególnych działach jest widoczna dla wszystkich Gości oraz Użytkowników, jednak aby móc komentować, rozmawiać z Nami na forum, dodawać zdjęcia, czy prowadzić swój własny blog wędkarski musisz się zarejestrować. Rejestracja jest bardzo prosta, możesz się logować do nas także bezpośrednio z: facebook, twitter, microsoft czy też google+. Wszystko to jest za darmo, nie ma ukrytych kosztów, abonamentów po logowaniu i rejestracji!!!

Grendziu

FEEDER CUP 2017 dlaRyb.pl - ŁUGI WAŁECKIE

163 postów w tym temacie

child4.jpg.3d5c079c13526efb1ebfaeb16242871f.jpg

7 osób lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Darek a nie myślałeś kiedyś żeby zrobić taki pojedynek DlaRyB vs SiG w ekipie  jest kilku  Zawodowców z ciekawośćią bym śledził wasze  poczynania . :D Stasia by się  wypożyczyło na sezon :D z Belony :P  .

Edytowano przez KaZuYa
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś kiedyś powiedział, że użytkownicy SiG nie mogą tutaj z nami być, czy z naszej wody korzystać:icon_arrow1: Szczerze, to nawet fajnie byłoby zobaczyć jakie tak naprawdę umiejętności ma Lucjan na profesjonalnych zawodach w Polsce :221_see_no_evil: Z jego znajomością tematu... Hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj chodziło Mi o przyjacielskie zawody :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KaZuYa napisał:

Ojj chodziło Mi o przyjacielskie zawody :P .

Tylko takie, inaczej się nie podpisuję pod organizacją imprezy :icon_arrow1:

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista zawodników na miesiąc przed I TURĄ:

 

1.Leszek Janicki                        Gołańcz

2.Krzysztof Stanisławski             Poznań

3.Bartosz Czarnecki                   Rogoźno

4.Sławomir Olędrowicz              Rogoźno

5.Robert Kubiak                        Rogoźno

6.Tomek Winczek                      Piła

7.Hubert Gidaszewski                Rogoźno

8. Dariusz Grenda                    Oborniki

9.Przemysław Zubik                  Kalisz Pomorski

10.Szpot Paweł                         Gryfice

11.Paweł Surganiuk                   Wałcz

12.Eugeniusz Mucha                  Szereszeniska

13.Rafał Korczak                       Prusinowo

14.Wiktor Pawlak                      Dzikowo

15.Krzysztof Cerazy                   Glinki

16.Jakub Grobelny                     Oborniki

17. Adam Pielak                        Września


 

5 osób lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista zawodników na miesiąc przed I TURĄ:

(update - rejestracja via Google)

1.Leszek Janicki                        Gołańcz

2.Krzysztof Stanisławski             Poznań

3.Bartosz Czarnecki                   Rogoźno

4.Sławomir Olędrowicz              Rogoźno

5.Robert Kubiak                        Rogoźno

6.Tomek Winczek                      Piła

7.Hubert Gidaszewski                Rogoźno

8. Dariusz Grenda                    Oborniki

9.Przemysław Zubik                  Kalisz Pomorski

10. Paweł Szpot                       Gryfice   (piątek - sobota) - rejestracja poprzez Google Invite

11.Paweł Surganiuk                   Wałcz

12.Eugeniusz Mucha                  Szereszeniska

13.Rafał Korczak                       Prusinowo

14.Wiktor Pawlak                      Dzikowo

15.Krzysztof Cerazy                   Glinki

16.Jakub Grobelny                     Oborniki

17. Adam Pielak                        Września

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kubik mamy aktualną listę na otwartym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2017 o 06:34, kleszcz napisał:

Lista zawodników na miesiąc przed I TURĄ:

(update - rejestracja via Google)

1.Leszek Janicki                        Gołańcz

2.Krzysztof Stanisławski             Poznań

3.Bartosz Czarnecki                   Rogoźno

4.Sławomir Olędrowicz              Rogoźno

5.Robert Kubiak                        Rogoźno

6.Tomek Winczek                      Piła

7.Hubert Gidaszewski                Rogoźno

8. Dariusz Grenda                    Oborniki

9.Przemysław Zubik                  Kalisz Pomorski

10. Paweł Szpot                       Gryfice   (piątek - sobota) - rejestracja poprzez Google Invite

11.Paweł Surganiuk                   Wałcz

12.Eugeniusz Mucha                  Szereszeniska

13.Rafał Korczak                       Prusinowo

14.Wiktor Pawlak                      Dzikowo

15.Krzysztof Cerazy                   Glinki

16.Jakub Grobelny                     Oborniki

17. Adam Pielak                        Września

18.Łukasz Białas                        ..............      

 

 

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99