Skocz do zawartości

FEEDER CUP 2017 dlaRyb.pl - ŁUGI WAŁECKIE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wstałem :) dziękuje bardzo za spotkanie i za świetne zawody. Rybka dopisała całkiem nieźle. Już odliczam dni do ostatniej tury :D@Kubik matrioszkę zamienię za linę :icon_arrow1::D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry-min:

A tak cię prosiłem teraz to już nie bedzie tak samo. Spoko wymienimy sie ja zawitasz w Nienawiszczu. Miło słyszec od wytrawnego łowcy dobre słowo no i chyba mamy @ArekH kolejnego pasjonata włoskiej roboty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za super imprezę. A na dodatek udało się wygrać łał jeszcze nie wierzę. A i nagrody zacne. Naprawdę mega. Tylko jednego brak pucharków jednak pucharki mają to coś w sobie że jest ta euforia. Ale po za tym mistrzostwo. Jeszcze raz dzięki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Zachodniopomorski Feeder napisał:

Dzięki Panowie za super imprezę. A na dodatek udało się wygrać łał jeszcze nie wierzę. A i nagrody zacne. Naprawdę mega. Tylko jednego brak pucharków jednak pucharki mają to coś w sobie że jest ta euforia. Ale po za tym mistrzostwo. Jeszcze raz dzięki. 

No z tymi pucharami trochę się zdrzemnęliśmy, ale za to będą na finał plus dyplomy obowiązkowo - tylko kto to szybko policzy jak głowa cięzka :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Impreza udana, kozacka, no bo jakby miało być inaczej z nami....B|:beer-chugger: Co do ryb, to miało być bez spinki, ale jak kolejny raz przez 4h nie miałem ryby to weszła adrenalina... Po drugiej części trochę obroniłem honor, ale to nie było to... Za dużo błędów poplełniłem... Szczegóły niedługo na blogu lub na głównej. Dziękuję bardzo wszystkim za zabawę:P @Pendra mistrz i pomyśleć, że mam z nim pomost nad Czarnym i nie podpatruję.

@Grendziu ucz się... wiecznie żyć nie będę B|... a tak na serio... bez przesady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...