Skocz do zawartości

FEEDER CUP 2017 dlaRyb.pl - ŁUGI WAŁECKIE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... dzięki za zaczepistą imprezę... było godnie, zacnie i generalnie zarąbiście... Gratulacje dla najlepszych i widzimy się na finale we wrześniu :champagne-2010::icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza ryby wreszcie były i pogoda tez dopisała. Rozmawiałem z Robertem i trzeba przemyśleć rozstawianie stanowisk żeby wykluczyć ta wnękę głęboką stanowiska 21-16. Gratuluje zwycięzcy :( szczerze ?

Najbardziej podobała mi się akcja bat.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Kubik ja naprawdę zapomniałem o tym pudełeczku :( Jak chcesz to mogę Ci je wysłać. Nie ma problemu. Co do zawodów... moim zdaniem nie ma sensu wykluczać jeszcze kolejnych stanowisk bo są "lepsze" na ten czas. Okaże się, że nie będzie gdzie łowić jak tak zaczniemy wykluczać (bo płytko, bo głęboko itd). Zawody to zawody, zawsze ktoś polosuje lepiej, a ktoś gorzej. Nie ma co z tego robić problemu moim zdaniem oczywiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobimy tak aby było dobrze.:champagne-2010: Zgadzam sie z Przemkiem ze musza byc gorsze i lepsze miejsca bo to zawody i losowanie jest bardzo ważne. A tak naprawde wszystko zależy od frekwencji. Wszystkie informacje przekażemy przed 3 tura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Biały napisał:

Załamałem się 3 tura dopiero 30.09 co ja będę robił 2 miechy. 

Wczesniej bedzie zlot w Nienawiszczu. Lukasz 3 dni.:beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, jazzriba napisał:

@Kubik moim zdaniem nie ma sensu wykluczać jeszcze kolejnych stanowisk bo są "lepsze" na ten czas. Okaże się, że nie będzie gdzie łowić jak tak zaczniemy wykluczać (bo płytko, bo głęboko itd). Zawody to zawody, zawsze ktoś polosuje lepiej, a ktoś gorzej. Nie ma co z tego robić problemu moim zdaniem oczywiście.

I co ja mam powiedzieć,jak zawsze gościnnie odaje Ci najlepsze miejsca. Może po losowaniu zrobimy zmianę:-) jak to było: " Tobie oddam wszystko..."

Fakt jest taki, że znowu troche nie trafiliśmy z pogodą, dziś znowu pogodynka mówi że byłoby lepiej, tak samo było w piątek, one pobierały, a tak trzeba było mocno kombinować przy totalnym zmęczeniu. Dla mnie najważniejsza jest zabawa, niemal 100% przeznaczamy na nagrogy, jedzenie, organizację i promocję. Mamy 16 osób co turę, widocznie wystarczy,  dzięki temu jest super klimat,  ja się pod tym podpisuję obiema rękoma, wolę jakość niż ilość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, Biały napisał:

Załamałem się 3 tura dopiero 30.09 co ja będę robił 2 miechy. 

Dokładnie jak Robert napisał 8-10 września jest zlot projektu dla Ryb w Nienawiszczu, będą goście z całej Polski, tam będziemy mogli debatować jak organizacyjnie zrobić lepiej wszytko za rok, czy liga, czy coś innego, ja często się spotykać, czy połączyć wody etc itd. Obecność obowiązkowa:champagne-2010: tam też możemy jak na pierwszym zlocie zrobić jakieś grzecznościowe zawody no o największa rybé, np start w piątek, koniec o 9 tej rano w niedzielę itd itp.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...