Skocz do zawartości

zamiast klipa


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to, co stosuje się przy spławiku. Ja w zależności od żyłki stosuję biały marker budowlany lub korektor biurowy.

Jeno cena pewnie sporo niższa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja Ciebie zaskoczę, klipsa nie stosuję, znacznika też. Może i to błąd, ale łowię dla przyjemności, bez presji wyników, a wyniki i tak gdzieś tam mam.
Ręka spinningsty nad wodą daję radę. Bardzo często wiem już po rzucie czy spadło tam gdzie trzeba. Przy dłuższych odległościach w tamtym roku zacząłem stosować marker i to był strzał w dziesiątkę. Może ten nowoczesny system wypięcia w innym wątku akurat mnie skusi. Sam nie wiem.:221_see_no_evil:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleta: nie zmazuje się. Miałem żyłki, które wymagały niemalże każdorazowego poprawiania (poniekąd świetna Robinson Match).

Wady: może zawadzac o przelotki.

Nie ma ideału, ale kto nie próbuje, ten nie wygrywa :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipowanie nie jest złe, ale trzeba to mocno przetrenowac. Wiele razy na klipie miałem wątpliwości. Po uzyskaniu pewniej wprawy jest łatwiej. Precyzja moze byc duża.

W przypadku gumki na żyłce precyzja może się zmniejszyć. To jest ta obawa. Każda ingerencja w wyrzut wpływa na precyzję, a gumka przechodzaca przez przelotki może zmniejszać naszą precyzję.

Normalnie dla mnie to pierdola, ale dla feederowca klasy Stasia na zawodach elity to może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz,zaraz żadna elita ze mnie nie zgadzam się ja zwykły moczykij z odrzańskich kanałów,koło elity nie stałem nawet

Ale lubię kombinować od dziecka ,wychowany w PRL

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, stas1 napisał:

Zaraz,zaraz żadna elita ze mnie nie zgadzam się ja zwykły moczykij z odrzańskich kanałów,koło elity nie stałem nawet

No to powiedz chłopakom z Feeder Bait, że zwykły moczykij z Ciebie i żeby zerwali współpracę z Tobą, na rzecz mnie :)

Kombinowanie jest sensem wędkarstwa, więc z chęcią poczekam na efekty, bo mazanie markerem, choć tanie, to mnie irytuje, bo nie każda żyłka lubi markera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...