Jump to content

Sprawdzony DIP - ulubione zapachy wg wędkujących


Grzes77
 Share

Recommended Posts

Ostatnio kupiłem dip Bag'em Red Aggressor. To dopiero jest śmierdziuch no i  nie daj Boże zamieszać palcem mieszanki, bo trudno palce odmyć z czerwonego koloru. Jak ktoś szuka śmierdziucha to polecam ten produkt. Ostatnio leszcza miałem jak zwykły pellety zmieszałem z małą częścią pelletu z tym dipem. Mam nadzieję, że nie odbiegłem od tematu ;). Dip w sobotę wieczorem dodałem w niewielkiej części do przygotowanego pelletu I do ten pory wali tym zapachem w garażu ;).

Link to comment
Share on other sites

Skoro powyższa wypowiedź została wyłączona z innego tematu możnaby było zmienić tytuł na np "sprawdzony dip" lub  "zapach" i tu się wymieniać opiniami?. Mi np. sprawdza się wanilia Lorpio, Carp killer z serii Master mix Winnera, niekiedy Goo ale truskawka bo halibut bez szału ?. Jeśli gdzieś jest taki temat, to proszę o przeniesienie tego wątku do odpowiedniego ?.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Pewnie gdzieś już coś jest podobnego:icon_arrow1:

Więc napiszę po raz kolejny. U mnie MCKARP - w dobrej cenie i skuteczny, robię mix ochotkę, banan i ananas. Dobry z MCKARP jest też czosnek, niestety na targach nie udało mi się kupić marcepanu na liny :P Mam różnych firm dipy i koncentraty, ale są strasznie drogie i dodaje je przeważnie punktowo do podajnika do metody, bo mi szkoda kasy. Natomiast powyższe używam w bardzo dużych ilościach i zawsze miałem bardzo dobre wyniki :icon_arrow1: Stąd nie widzę jakby powodu aby przepłacać.

A propos Bag'em Red Aggressor - jaki to dokładnie zapach? Śmierduch o smaku?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

A propos Bag'em Red Aggressor - jaki to dokładnie zapach? Śmierduch o smaku?

Właśnie miałem lekki dylemat z ukierunkowaniem zapachu. Wg mnie najbliżej mu do kryla, ale nie jest to typowy zapach. Ostatnio na rybach odwiedził mnie kumpel że swim ojcem i oni też uważali, że najbliżej mu do kryla. Jedno jest pewne, do tej pory nie spotkałem nic równie śmierdzącego. Do tego niewielka ilość dipu barwi pellety na intensywny czerwony kolor. Ojciec kolegi powiedział "do tego powinny pochodzić leszcze"  i się nie mylił, bo dwa razy stosowałem dip po jego wypowiedzi  i  za każdym razem leszczyki i  krąpie się meldowały na zestawach?.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja testowałem rózne dipy , bostery , mgły mnie osobiście róznicy nie robiły ... Łowicie dłużej  niż ja pewnie było   tych nowośći cudów już nie raz ... Ale sam osobiście lubie kombinowac czemu nie  ...

 

Musi mi ojciec załatwić śmierdziela , który dziki odstrasza  sądze , ze ten agresor  chowa się :D . Pamiętam 1 kropla a jeb...  Tygodniami ... Jak padlina :D .

Edited by KaZuYa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...