Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL NIENAWISZCZ - Fundacji "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ryb pełno. Do 1:30 złowiłem 6 jesiotrów trzy karpie i jedna spinka z różnych bądź życia. Potem zwinąlem wędki, bo centralka mnie wk.... I poszedłem spać. Rano spinn teraz się rozstawił email znowu na grubego zwierza. Coś czuję, że gdybym rozstawił Feeder to bym pozamiatał, bo w wodzie się gotuję. Nie ma live non stop,bo w budzie nie mam dobrego zasięgu, tylko fejs dodaje i ładuje szybciej przekaz.

IMG_20171014_094843.jpg

IMG_20171014_094829.jpg

IMG_20171014_092845.jpg

IMG_20171014_092711.jpg

IMG_20171013_225037.jpg

IMG_20171013_221705.jpg

IMG_20171013_221044.jpg

IMG_20171013_221022.jpg

IMG_20171013_221019.jpg

IMG_20171013_214555.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw mi się przypomniało P. Darku. Mimo że nie raz dyskusje są sponsorowane przez % Wiele mi zapada w pamięć. Uważam że popełniasz spory bład, przy testach wlasnej zanęty. Zawsze, ale to zawsze, powinna być testowana równorzędnie z osobnym kijem, na dobrej zanęcie markowej, sąsiednie na stanowisku. Jeśli to robisz? Sorki za wtręt. Jeśli nie. Test jest ino do skuteczności zanęty, ala Gręda co do warunków na łowisku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziękuje bardzo za gościnę! :D było byczo - czyli taki standard ala @Grendziu. Fajnie było się spotkać chyba już ostatni raz w tym roku.. Miło było poznać i popatrzeć na żywo jak się karpiuje, w tej roli @ktomarcel. Marcin i Kubik dobrze było Was zobaczyć! Marcina nalewki to mistrzostwo świata. Zabrakło "koneserki" alkoholów wszelkiej maści, ale w przyszłym roku jak będzie ciepło to na pewno wpadniemy na tydzień, góra dwa miesiące. :D

P.s.

Ja już też chyba odkładam wędkowanie w tym roku. Trzeba zbierać na kombajn :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Jak to zakończyliście. Nie miało być łowisko do 1 lodu? :icon_arrow1:

No jest, jest do pierwszego lodu. Źle napisałem, takie oficjalne pożegnanie z sezonem, a tak naprawdę ciągnie choć raz jeszcze na feeder....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...