Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
5 minut temu, NPC napisał(a):

branie drapieżnika w prawidłowej wodzie powinno wyrywać wędkę, odjazd powinien być sygnalizowany gwizdem hamulca

Zapraszam na Rugię na szczupaki z tym stylem lub do połowu sandaczy😂😂😂

Powodzenia 🥃🥃🥃✍️✍️✍️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adolf napisał(a):

Zapraszam na Rugię na szczupaki z tym stylem lub do połowu sandaczy😂😂😂

Powodzenia 🥃🥃🥃✍️✍️✍️

No tak... Teraz Miszcz Gruby Rugiowicz 😆😆😆

Poczekaj niech się doliczę.... Ile to razy tam byłeś... w myślach 😆

🐷🐷🐷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi............e. i pickerach gadać. dla mnie kijek, za którego bym dał się pokroić. preston mini plus 10,6. chętnie kupię drugiego jak komuś zalega, ale w mega okazyjnej cenie. jak na niego ciągnę lina to galoty pęcznieją, a potem przesiąkają😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, Fantomas napisał(a):

Uuu...jeśli Miszcz Nadwaga nie ma argumentów to to musi być niezłe 💩

🐷

Po co mam pisać o czymś czego nigdy nie miałeś w ręce i nie da się zajebistości opisać słowami, a chwałę i uwielbienie tego kija wyguglujesz na tym forum.

Tak, bo do grobu nie wezmę, to też wytłumaczę...

Picker - to nazwa najdelikatniejszych modeli feedera, które często nie przekraczają 40g czasami 50g wyrzutu więc z założenia służą do połowu małych i średnich ryb wskazując najdelikatniejsze brania oraz służą do połowu na bliskich dystansach 🫣

Finezja tego kija polega także na zajebistości ugięcia parabolicznego pod każdą rybą, a zdarza się, że masz or...m  podczas z holu 8kg amura, jeśli wiesz co to za ryba.😄😄😄

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał(a):

Po co mam pisać o czymś czego nigdy nie miałeś w ręce i nie da się zajebistości opisać słowami, a chwała i uwielbienie tego kija wyguglujesz na tym forum.

Tak, bo do grobu nie wezmę, to też wytłumaczę...

Picker - to nazwa najdelikatniejszych modeli feedera, które często nie przekraczają 40g czasami 50g więc z założenia służą do połowu małych i średnich ryb wskazując najdelikatniejsze brania oraz służą do połowu na bliskich dystansach 🫣

Finezja tego kija polega także na zajebistości ugięcia parabolicznego pod każdą rybą, a zdarza się, że masz or...m  podczas z holu 8kg amura, jeśli wiesz co to za ryba.😄😄😄

 

w końcu mogę przyznać towarzyszowi rację

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sołtys stan napisał(a):

Nie dziwię się, że ten picer jest obiektem westchnień wielu wędkarzy, bo to rzeczywiście bardzo udana konstrukcja. Wart nawet 2x więcej niż kosztował/kosztuje dzisiaj.

Mam wrażenie że drugi wypust tego kija to już nie było to samo co pierwsza seria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adolf napisał(a):

zajebistości ugięcia parabolicznego pod każdą rybą

Eee.... Coś wam podpowiem.

Są też inne kije o takim ugięciu 😁

a przy cw 30g byle pół kg sztuka go tak wygnie.

Czyli tak jak myślałem, nic specjalnego sobą nie prezentuje 🐷

Cieszę się, ze znów pomogłem.

💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Fantomas napisał(a):

Są też inne kije o takim ugięciu 😁

Są, tak jak jest Diesel i Diesel, a to mogą być dwa skrajne różne auta o podobnych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adolf napisał(a):

Są, tak jak jest Diesel i Diesel, a to mogą być dwa skrajne różne auta o podobnych parametrach.

Windcast to nie pierwszy kij z którym zawaliłeś sprawę. Wcześniej dałeś ciała z Yank n Bank Pierwszej serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: niech mi ktoś z szanownego grona wyjaśni na czy polega zajebista zajebistość kija z 3 stówy, że dali byście się za niego zabić. Wybaczcie, ale jako spinnmen nie do końca to rozumiem, bo mówimy tu o kiju, który 95% swojego życia leży na podpórkach. Wędkarz nie musi czuć w łapie delikatnych skubnięć jak w spinie, żeby wiedzieć czy bierze, tylko lampki się w szczytówkę. Właściwości rzutowych też pewnie nie ma jakiś cudownych, bo w tym budżecie w Daiwie raczej cudów nie ma.
Tylko nie piszcie, że to biały kruk czy czarna wrona

Zwyczajnie proszę o fakty to może też se kupię
Musisz wejść na wyższy level by to zrozumieć ewentualnie poczuć. A tak poważnie to aktywne łowienie ryb pickerem polega na trzymaniu kija w ręku nie na podpórkach. Nie wszystkie brania widać. To podobnie jak w spinningu. Do tego dochodzi czas reakcji na zacięcie i brania z opadu.
Jeśli chodzi o walory rzutowe tego kija to@Grzes77 może powiedzieć ile rzuca 2.7 wędką. Nie uwierzyłbym gdybym nie widział osobiście.
Sam się o tym też przekonałem.
Ja swojej wędki nie sprzedaje.
Stan, a czy Twój Browning którego kupił Adam to nie był 2.7 Commercial King Wand XL , bo 3.0 to seria CK Bomb. Mam obie i sobie bardzo chwalę. Najdłuższą z tej serii 3.3 miał Darek, ale sprzedał.
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...