Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Grendziu napisał:

Aby ożywić nasze forum, to mam pomysł, każdy osobny temat (wątek) z fajną fotką wejdzie na fanpage, bo tam ludzików mamy sporo :P

Zachęci to sprzedającego do wpisania fajnego wątku, oraz ludzi z "fejsbuka' aby nas odwiedzić :P

Jakoś to wyjdzie, może w weekend dam już radę. No i nie usłyszałem ile ta szczytówka miała średnicy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Grzes77 napisał:

Jakoś to wyjdzie, może w weekend dam już radę. No i nie usłyszałem ile ta szczytówka miała średnicy? ;)

I Pan nie usłyszy, bo nagrania audio ani video podczas pomiaru nie robiłem. :221_see_no_evil: Jeno przeczytać może :P Daiwa Commerciall Feeder to samo co Daiwa Yank N Bank 2,1mm - coś mi się obiło o uszy, że dziś jeden kolega naczytał się na tym portalu dużo pozytywnych rzeczy o Daiwa CM i zrobił zakup. Ponoć na FEEDER CUP 2017 ma go testować :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, w takim wypadku będą pasować do niej szczytówki od Windcasta a to już na plus. Masa kija w tym wypadku eliminuje YnB, pozostaje w analizie Team Daiwa i Garbolino. Ten ostatni wg mnie powinien mieć szczytówkę 2mm. Szczytówki od Garbolino są tanie w porównaniu do pozostałych, wiem bo nabyłem je do Windcasta w Drapieżniku ;). Jeśli chodzi o kij to chyba Garbolino, ale Team Daiwa ma pokrowiec, kurna weź i bądź mądry ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2017 o 16:54, stas1 napisał:

YnB też ma pokrowiec

 

Wiem, ale 30g cięższa, tu gram, tu dwa i trzeba wracać na siłownię, a po urazie kręgosłupa to niewskazane a szkoda bo mam własną siłkę na poddaszu ;)

Z DYnN już zrezygnowałem :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Grzes77 napisał:

Czym różni się Team Daiwa CF od wersji Team Daiwa CF XP po za oznaczeniem i delikatnie masą ?

Do mnie jutro przyjdzie wersja XP. Jest mocniejsza i ma trochę inne ugięcie, dlatego też taką wybrałem.

Tutaj masz filmik jak to wygląda:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...