Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
18 minut temu, jazzriba napisał:

Do mnie jutro przyjdzie wersja XP. Jest mocniejsza i ma trochę inne ugięcie, dlatego też taką wybrałem.

Tutaj masz filmik jak to wygląda:

 

I tak nie wygrasz, ja miałem ją pierwszy:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Grzes77 napisał:

Ale którą ?

 

Ja mam z czerwoną obrączką tą mocniejszą i sztywniejszą XP, nie ukrywam, że tą drugą pomarańczową też bym przyjął kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jazzriba napisał:

Heh... Wiadomo, ale będę stawiał opór! :D

Grześ, moim zdaniem XP jest w prawej ręce.

O to mi chodziło, bo ja właśnie wędkę z prawej ręki bym wybrał ;)

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP czyli Extra Power
Tak jak Grendziu pisze, czerwona to XP i jest nieco mocniejsza. Choć też pomarańczowej niczego nie brakuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten wątek. Grześ. Nie jesteś fanem klusek w moim wydaniu.  Skąd u ciebie tyle oporów? Wędka po prawej to to, co łowcy potrzebują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tego co wywnioskowałem, szukasz delikatnej, bardzo fajnej wędki i do metody i do klasyka, uważam, że jakiego wyboru nie dokonasz, to będziesz zadowolony z Daiwa Commerciall, wątek jest "picker" czyli Daiwa  Yank N Bank w zasadzie odpada, bo jest sztywniejsza, typowo pod metodę, ale na jeziorach fajnie chodziła pod leszczami. Jak się okazuję obie mają pokrowiec i obie mają te same szczytówki, jednak praca jednej i drugiej różni się. 

A nowością bodajże na ten rok do metody jest ten produkt:
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/daiwa-oferta-szkocka/20574-team-daiwa-power-method-feeder-11-60g.html Niby usztywniona jak Daiwa Yank N Bank - ale bawiłem się nią przez chwilę. Całkiem ciekawy kijek, jak to u Daiwy.
 Dłużej patrzyłem na Daiwa Ninja, ale coś w tym kiju jednak było nie tak :P

Mam nadzieję, że utrudniłem :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...