Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, ArekH napisał:

Obserwuję ten wątek. Grześ. Nie jesteś fanem klusek w moim wydaniu.  Skąd u ciebie tyle oporów? Wędka po prawej to to, c łowcy potrzebują. 

To nie opór, tylko nie lubię wydawać kasy a potem kląć samego siebie, tym bardziej, że od jakiegoś czasu mam w głowie kupno 2szt. Prawdopodobnie kupię Team Daiwa CF XP 3,2m i do tego delikatniejszą Team Daiwa CF 2,9m do klasycznej zabawy. Do tego Baitrunnery więc wyjdzie + 2600 a to już trochę może boleć, jak nie trafię w swój gust. By nie gromadzić zbyt wiele zrobię wyprzedaż, takie są plany ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Grzes77 napisał:

To nie opór, tylko nie lubię wydawać kasy a potem kląć samego siebie, tym bardziej, że od jakiegoś czasu mam w głowie kupno 2szt. Prawdopodobnie kupię Team Daiwa CF XP 3,2m i do tego delikatniejszą Team Daiwa CF 2,9m do klasycznej zabawy. Do tego Baitrunnery więc wyjdzie + 2600 a to już trochę może boleć, jak nie trafię w swój gust. By nie gromadzić zbyt wiele zrobię wyprzedaż, takie są plany ;).

Jakbyś jednak nie trafił w gusta to po 2,9m się piszę przy wysprzedaży :P 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał:

Jakbyś jednak nie trafił w gusta to po 2,9m się piszę przy wysprzedaży :P 

 

Spoko, będę pamiętał ;). Możesz teraz kupić bata za + 5 stówek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Grzes77 napisał:

Spoko, będę pamiętał ;). Możesz teraz kupić bata za + 5 stówek :D.

Wolę poczekać na 400 przy Daiwa CF:221_see_no_evil: Już robić przelew:P

A  o tym myślałeś? Browning Comercial Wandal XL

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Wolę poczekać na 400 przy Daiwa CF:221_see_no_evil: Już robić przelew:P

A tym myślałeś? Browning Comercial Wandal XL

Przelew możesz już wysłać, kija dostaniesz gdy się mi znudzi, czyli średnio za 4 lata. Tego Browninga nie brałem pod uwagę i już nie będę sobie w głowie mącił:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Grzes77 napisał:

Przelew możesz już wysłać, kija dostaniesz gdy się mi znudzi, czyli średnio za 4 lata. Tego Browninga nie brałem pod uwagę i już nie będę sobie w głowie mącił:P.

A ja mogę? W weekend będę go testował, namówiłem @Jacob na zakup, na sucho na Rybomanii 2017 jakoś najbardziej mi przypasował. Ponoć to ulubiony kij naszego kolegi @elvis, no ale on ostatnio wyciszony, to się za niego nie wypowiem :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grendziu napisał:

A ja mogę? W weekend będę go testował, namówiłem @Jacob na zakup, na sucho na Rybomanii 2017 jakoś najbardziej mi przypasował. Ponoć to ulubiony kij naszego kolegi @elvis, no ale on ostatnio wyciszony, to się za niego nie wypowiem :champagne-2010:

To poczekam na relację z testów i Wasze opinie o tym kijku i z zakupami wstrzymam się do przyszłego tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę? W weekend będę go testował, namówiłem [mention=734]Jacob[/mention] na zakup, na sucho na Rybomanii 2017 jakoś najbardziej mi przypasował. Ponoć to ulubiony kij naszego kolegi [mention=4]elvis[/mention], no ale on ostatnio wyciszony, to się za niego nie wypowiem :champagne-2010:

Ten Browning o którym piszesz ma 2.70 , a Grześ szuka 3.30.
Ja mam już dwa XL 9' i jednego Bomba 10', ale jakby co jest też i 11'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

A  o tym myślałeś? Browning Comercial Wandal XL

Dzięki koledzy pomogliście mi teraz zajebiście >:(. Który to dokładnie kij, daj linka :champagne-2010:.

Daniel pisałem o 3,3m bo mam 3m a potrzebuję inną długość, by funkcjonalnie leżały na stojaku, tak więc może być 2,7m. W sumie gdybym znalazł coś sprytnego 2,7m to bym nie brał 2 kijków. Zaczyna mnie irytować ten zakup, bo stwierdzam, że się pogubiłem o.O:P;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Grzes77 napisał:

Dzięki koledzy pomogliście mi teraz zajebiście >:(. Który to dokładnie kij, daj linka :champagne-2010:.

Daniel pisałem o 3,3m bo mam 3m a potrzebuję inną długość, by funkcjonalnie leżały na stojaku, tak więc może być 2,7m. W sumie gdybym znalazł coś sprytnego 2,7m to bym nie brał 2 kijków. Zaczyna mnie irytować ten zakup, bo stwierdzam, że się pogubiłem o.O:P;)

Jakie testy Wandala mam Ci zrobić nad wodą, sam jestem jego ciekaw:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...