Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, elvis napisał:

 Tak w celu uzupełnienia info to średnica szczytówki wynosi 3.35 mm.

To było decydujące dla mnie zdanie, ponieważ takiej samej średnicy są szczytówki w Black Drafcie, mam ich sporo. Upewmiłem się o tym dziś wieczorem, dzięki jeszcze raz Daniel :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było decydujące dla mnie zdanie, ponieważ takiej samej średnicy są szczytówki w Black Drafcie, mam ich sporo. Upewmiłem się o tym dziś wieczorem, dzięki jeszcze raz Daniel :champagne-2010:.

No to teraz będę siedział jak na szpilkach do czasu, aż go nie sprawdzisz.

Co prawda to Grandziu go zaproponował, ale biorę to na siebie.

Jak obiecałem tak i zrobiłem. Zważyłem kijek i wyszło mi 161 g , co daje znacznie mniej niż to co podaje producent (190g).

Sprawdziłem też średnicę blanku za rękojeścią i wyszło około 10.8 mm.

Jeśli potrzebujesz więcej info to jestem do dyspozycji. 6d286fb47c526247e4f00be55d3e1c40.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Grendziu zaproponował, ale początkowo nie "zatrybiłem" i nie brałem tego kijka pod uwagę. Jeszcze raz dzięki koledzy, no a te foty ostatnie, które pokazałeś upewniły mnie, że dobrze wybrałem. Tak na marginesie po co podają zawyżoną wagę - bez sensu. Jutro odbiorę przesyłkę a w piątek od 4 rano test :champagne-2010:.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijek sprawia wrażenie masywnego i czułego zarazem. Na sucho pasuje, reszta wyjdzie jutro nad wodą. Szczytówki od Black Drafta pasują prawie, mają mikro różnicę i wchodzą 3-4cm głębiej niż oryginał. Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc :champagne-2010:.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijek sprawia wrażenie masywnego i czułego za razem. Na sucho pasuje, reszta wyjdzie jutro nad wodą. Szczytówki od Black Drafta pasują prawie, mają mikro różnicę i wchodzą 3-4cm głębiej niż oryginał. Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc :champagne-2010:.

Na spory zapas mocy. Karpie +5 nie robią na nim wrażenia. Mój PB na tej wędce to chyba 7 kg, ale na dłuższej wersji 3.0 z serii Bomb to 15.100 kg.
Te szczytówki od Drafta będą właśnie idealnie pasowały do tej drugiej czyli Bomba, bo tam jest średnica 3.30. I dlatego ja mam problem z zapasowymi szczytowkami. Nie pasują między sobą. Większość oryginałów już ...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
[mention=4]elvis[/mention] nie chcesz "dajły"oddać
Następny...
Już Grzegorz mi suszy głowę od jakiegoś czasu. Wczoraj mi nawet dyskretnie dał do zrozumienia że może się zamienić na Sphere Browninga, ale ja grzecznie odmówiłem. Mimo że wyjątkowo lubię wędki Browninga. Ta wędka ma swoją przeszłość i prędzej ją komuś oddam niż ją sprzedam, ale raczej nie prędko się to wydarzy.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, elvis 77 napisał(a):

Następny...
Już Grzegorz mi suszy głowę od jakiegoś czasu. Wczoraj mi nawet dyskretnie dał do zrozumienia że może się zamienić na Sphere Browninga, ale ja grzecznie odmówiłem. Mimo że wyjątkowo lubię wędki Browninga. Ta wędka ma swoją przeszłość i prędzej ją komuś oddam niż ją sprzedam, ale raczej nie prędko się to wydarzy.

To oddaj 👻👻👻

Jak nie to się przymierzam do tego...

https://www.olx.pl/d/oferta/daiwa-windcast-winkle-picker-2-7-do-40g-bialy-kruk-CID767-IDSVsL5.html

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...