Skocz do zawartości

Szukam "sprytnego" pickera


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Krzysztof zapytał mnie do czego potrzebuję kija. Gdy mu wszystko wytłumaczyłem słyszałem, że jako sprzedawca powinien mi zaproponować Sphere, jednak biorąc pod uwagę cel zakupu i stosunek jakości do ceny to on mi zaproponował YnB. To podobno świetne patyki. Sphere wg niego to świetny kij, który bije na głowę obie Daiwy, jednak wg niego zbyt drogi w stosunku do tego, co sobą prezentuje. Ten kij jest dobry dla ludzi startujących w zawodach lub mających na hobby nieograniczony budżet. Tak to właśnie mogę streścić naszą rozmowę, trwającą kilkanaście minut. 

Bym ostatecznie wydał swoje "lekko" zarobione pieniądze ;) proszę Was o średnice szczytówek tych trzech wędek, please :champagne-2010:;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Grzes77 napisał:

Pan Krzysztof zapytał mnie do czego potrzebuję kija. Gdy mu wszystko wytłumaczyłem słyszałem, że jako sprzedawca powinien mi zaproponować Sphere, jednak biorąc pod uwagę cel zakupu i stosunek jakości do ceny to on mi zaproponował YnB. To podobno świetne patyki. Sphere wg niego to świetny kij, który bije na głowę obie Daiwy, jednak wg niego zbyt drogi w stosunku do tego, co sobą prezentuje. Ten kij jest dobry dla ludzi startujących w zawodach lub mających na hobby nieograniczony budżet. Tak to właśnie mogę streścić naszą rozmowę, trwającą kilkanaście minut. 

Bym ostatecznie wydał swoje "lekko" zarobione pieniądze ;) proszę Was o średnice szczytówek tych trzech wędek, please :champagne-2010:;).

@Grzes77 jutro YnB podam, Commercial ma @Kubik, Sphere nic mu nie ujmując... to kwestia gustu, mnie nie urzekł i tyle, nie mam, więc nie podam grubości co i jak.... :P Wolałbym drugą Daiwa Commercial Feeder :champagne-2010:
Mnie nie słuchaj proszę, ponawiam prośbę, bo już kiedyś słyszałem, że DAIWA mi płaci za promocję :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 jutro YnB podam, Commercial ma @Kubik, Sphere nic mu nie ujmując... to kwestia gustu, mnie nie urzekł i tyle, nie mam, więc nie podam grubości co i jak.... :P Wolałbym drugą Daiwa Commercial Feeder :champagne-2010:
Mnie nie słuchaj proszę, ponawiam prośbę, bo już kiedyś słyszałem, że DAIWA mi płaci za promocję :221_see_no_evil:

Ja słucham wszystkich i to uważnie, bo chcę wyłapać detale, które przecież decydują o efekcie końcowym, w tym wypadku wyborze kija.

Będę wdzięczny za średnice, bo posiadam spory zapas szczytówek i może ten aspekt mi pomoże. Jeżeli by też np. szczytówki od Sphere pasowały do YnB to kupię ten ostatni I szczytówki od Sphere, bo podobno są dostępne. 

Tak więc jeszcze raz proszę o średnice i ich długość przy 3,3m :champagne-2010:;). Stasia proszę o wymiary szczytówek Sphere ;). Sorry, że tak to dogłębnie analizuje, ale tu chodzi o to, by nie wtopić kaski ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, ArekH napisał:

Cytat proszę. To niemal niemożliwe. Przejęzyczenie lub niedomówienie. 

Spoko, może ja źle zrozumiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bajka, bo powinny bo YnB pasować szczytówki od Windcasta, to bardzo dla mnie ważna informacja.

Ciekaw jestem jeszcze średnic Sphere i DCF. Ten ostatni pewnie będzie miał to samo co YnB, dzięki za ten pomiar ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, stas1 napisał:

Sphera 3mm długość 60cm

 

Dzięki Staś, w Black Drafcie są podobnej średnicy, więc mam teraz lekkie wyobrażenie tego kijka. Kusi mnie ta Sphere ale znając życie wezmę YnB. Zobaczymy jeszcze DCF jutro, potem kilka nocy nieprzespanych i się kupi coś, co za 2-3 lata będzie trzeba sprzedać ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...