Skocz do zawartości

Linijka dlaRyb.pl ;)


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ostap napisał:

Witam

Przedstawiam prototyp linijki wykonanej dla Sensei emoji3.png

Jutro wysyłam do Piotra i będziemy modyfikować emoji3.png

Bardzo dziękuję za chęci, pomoc i współpracę. :champagne-2010:
Sprzęcik wygląda doskonale.

Oczywiście testy będą i zobaczymy co można dopracować lub zmienić, bo takiej zabawki jeszcze nie miałem.
Ale to wszystko wspólnie dopracujemy.

Grześ, wydłużenie linijki nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.
Czasami brodzę w woderach, czasami płynę małą łódką, czasem łowię prądem, a w tych wypadkach, zbyt duża miarka nie mieści się do kieszeni lub plecaka.
Łatwiej w tym wypadku wyciągnąć taśmę mierniczą, niż walczyć z 60 cm sztywnym przymiarem.
No i nie wszystkie badania polegają na mierzeniu ryb wielkich. Czasem trzeba zmierzyć narybek lub raki. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja miałem na myśli składaną w pół 30 + 30 byłby już czymś mega. Tą wersja jak już pisałem też jest świetna, nie mogę dać polubienia bo przekroczyłem dziś już 10, jutro dam na pewno :champagne-2010: ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 18:42, Grzes77 napisał:
Spoko ja miałem na myśli składaną w pół 30 + 30 byłby już czymś mega. Tą wersja jak już pisałem też jest świetna, nie mogę dać polubienia bo przekroczyłem dziś już 10, jutro dam na pewno :champagne-2010: .


To fajny pomysł z tym składaniem. Np. Taki zawias wycięty lub doklejony. Z pewnością Piotr to dobrze przeanalizuje, a Łukasz też nie da za wygraną i jak trzeba to coś wymyśli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 18:46, elvis napisał:


To fajny pomysł z tym składaniem. Np. Taki zawias wycięty lub doklejony. Z pewnością Piotr to dobrze przeanalizuje, a Łukasz też nie da za wygraną i jak trzeba to coś wymyśli.

Ty tu mnie nie podpuszczaj, ledwie przed chwilą rozmawiałem z Ostapem, przesyłka w drodze, a tu już śmiałe pomysły. :P

Spokojnie, wszystko się obejrzy, dopracuje i będzie maszynka jak marzenie.
Kilkadziesiąt tysięcy ryb miało kontakt z linijkami, więc wiemy co nam potrzebne. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 18:46, elvis napisał:


To fajny pomysł z tym składaniem. Np. Taki zawias wycięty lub doklejony. Z pewnością Piotr to dobrze przeanalizuje, a Łukasz też nie da za wygraną i jak trzeba to coś wymyśli.

O to mi Panie właśnie chodziło :champagne-2010:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dziękuję Łukaszu, za rybny przybornik. :champagne-2010:

Przesyłka wczoraj dotarła. Linijka wygląda świetnie.
Teraz tylko trzeba czasu na łowienie i będą testy linijki dlaRyb. :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...