Jump to content

Mixy


stas1
 Share

Recommended Posts

Nie stosowałem. Ale czemu Stachu tak planujesz? MMM jak dla mnie to mieszanka podobnych pelletów. Nie będzie to przerost formy nad treścią? Chyba że planujesz 50/50 z nie mielonym Aller. To tak. Warto. 

Link to comment
Share on other sites

Stosowałem przez 3 sezony jako wypełniacz granulaty 2mm Allera w mixach zanęt i pelletów, robiły robotę. Teraz ich nie posiadam, bo kupiłem w ubiegłym roku worek Coppensa. Aller sprawdzał mi się podobnie jak inne, mieszałem go ze wszystkim, co możliwe ;).

Link to comment
Share on other sites

Ja metodą wędkuję okazjonalnie. Ale tak prawdę powiedziawszy, karmiąc samym podajnikiem, myślisz że warto się martwić o przekarmienie? Tym bardziej teraz, jak ryba coraz intensywniej zeruje przed tarłem? Osobiście bym się tym nie martwił. To nie karmienie kulami, gdzie rzucamy kilka kilo zanęty. Tak marginalnie podany towar w podajniku Method, powinien raczej być atrakcyjny. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, stas1 napisał:

I szatański pomysł dosypania do tego glinki bubum

Chyba bardzo szatański, będzie Ci trudno uzyskać odpowiednią kleistość. Ja się często zastanawiam po co do methody dawać coś do pelletów. Ja muszę mieć pewność w jakim czasie podajnik się obsypuje i chcę łowić duże ryby więc sam pellet jest idealny do tego celu i łatwy w przygotowaniu a potem łowieniu. W tym przypadku Staś nie opłaca się kombinować moim zdaniem ?.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...