Skocz do zawartości

Mixy


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.04.2017 o 22:15, MjMaciek napisał:

A.... Na alerze  pracuje odkąd  jest dostępny w pl...

Kupę lat....

Jedno jest pewne trzeba uważać bo syci  strasznie. 

Też kupę lat używam Allera jak często pisałem i będę używał ;). Aller w przeciwieństwie do innych pelletów po wstępnym namoczeniu nie wymaga tak częstego domaczania jak inne pellety, które sycą, bo to jest jedzenie, lecz ja uważam, że tego aspektu nie ma co brać pod uwagę bynajmniej o tej porze roku. Przez kilka godzin w miejscu nęcenia wrzucimy łącznie litr pelletów. Na początku łowimy małe ryby, następnie nasycają się one lub są przeganiane przez co raz większe, które meldują się na zestawach. Dla przykładu kilka lat temu nęciłem swoimi kulkami pobliską zaporówkę (PZW). Jednego z pierwszych karpi 62cm zabrałem by zobaczyć co ma w żołądku. Okazało się, że miał ok. pół kilo moich kulek. Karpie nasycić ciężko a tym bardziej podając w łowisko 2mm pellet. Wydaje mi się, że ryby odchodzą z miejsca nęcenia bardziej po przestraszeniu się czegoś, niż nasyceniu. No ale nie znam wód Maćka i może coś być na rzeczy. Taka wymiana spostrzeżeń jest bardzo ważna ;).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allera stosuję od zeszłego roku i muszę przyznać że się sprawdza, raz mielę a raz dodaję w całości. Jak nie ma brań to święty boże nie pomoże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...