Skocz do zawartości

Kotwic kupuje - zgadywanka


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to bawimy się w zgadywanie.
Ze względu na to, że jednak potrzebuję dorzucić jeden "przyrząd" wędkarski do swojego arsenału, to możemy pobawić się w zgadywanie, co to będzie.
Pytania są trzy:

1. W jakim sklepie zamierzam zakupić sprzęt? (nie mam pewności, co do dostępności towaru, ale czekam na odpowiedź).
2. Jakiego typu zamierzam kupić sprzęt, przykładowo: wędka typu bat, wędka spinning, kołowrotek, akcesoria większe (podbierak, sygnalizator) itp, itd.
3. Producent wspomnianego sprzętu, a dla odważnych: model-nazwa wybranego sprzętu.

Chwilowo nagród się nie przewiduje, ale bawić się można bezstresowo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na sklep z pochodnymi drobiu. :P A na mniej poważnie. Przyrząd do pelletu.  A, po za tym, to jest podłe pytanie Kotwic. Z tematu wędkarstwo jako całość, każesz nam trafić w stoper. :icon_arrow1: zawęż poszukiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Decathlon,

2. Kołowrotek z wolnym biegiem,

3. Mitchell niestety nie wiem, który z dwóch modeli ;).

 

Fajny pomysł, taki na luzie:pepsi:. Ciekaw jestem co planujesz, mam nadzieję, że się wkrótce dowiemy ;)

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kubik napisał:

Wydaje mi się że będzie to dyfuzor.:P

Nie, nie będzie to ten sprzęt.
Dyfuzor kupiło już dwóch szaleńców :D, choć przyczyną tej akcji była ma postać. :mauvaisepeche:
Odpowiedź wadliwa.

19 godzin temu, Grendziu napisał:

Wędka elektryczna? :P

Nie szukam badziewia. :P
Służbowy "sprzęt elektryczny" mi wystarczy. :39icon:

18 godzin temu, ArekH napisał:

Przyrząd do pelletu.  A, po za tym, to jest podłe pytanie Kotwic. Z tematu wędkarstwo jako całość, każesz nam trafić w stoper. :icon_arrow1: zawęż poszukiwania. 

Ach Ty leniuszku już niemłody, pokombinować się nie chce? :D;)


Dzięki Grześ za podjętą próbę, niech to będzie przykładem że można. :D

Skoro potrzeba podpowiedzi, to niech będzie.
Grześ w jednej z odpowiedzi był bliski prawidłowego typowania. Chodzi o kołowrotek (ale nie ta wersja o której wspomniano).
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Kotwic napisał:


Grześ w jednej z odpowiedzi był bliski prawidłowego typowania. Chodzi o kołowrotek (ale nie ta wersja o której wspomniano).
 

Kołowrotek elektryczny:221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowrotek elektryczny:221_see_no_evil:

A widziałem takowy. Co prawda nie w seryjnej produkcji ale pewne usprawnienie dla osoby niepelnosprawnej w wersji hand made.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ach leniuszki, leniuszki. ;)
 

Dnia 5.05.2017 o 07:36, ArekH napisał:

Stawiam na Centrepin. 

Niestety, nie trafiłeś (gdzieś tam w głowie mam plan by kupić bolonkę i centerpina, ale nie lubię mieć zbyt wielu wędek, więc najpierw coś musiałbym sprzedać).

No to żeby było łatwiej.
Zamówiony jest kołowrotek ( w założeniu: spinningowy).
Sklep gdzie zrobiłem zakup, współpracuje z nami. :P
No to próbujcie zgadnąć producenta kołowrotka (wspomniany sklep nie ma go w swojej standardowej ofercie, ale zamówili dla mnie, za co dziękuję). :champagne-2010:

Jak sprzęt dojdzie, to będą testy i mam nadzieję powstanie artykuł. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...