Skocz do zawartości

Pellet Skretting


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arku, nie wiem jaki skład i właściwości ma ten pellet.
Ale przeraża mnie fragment opisu, ze strony:

Cytat

WYMOGIEM NIEKTÓRYCH ANGIELSKICH ŁOWISK JEST STOSOWANIE PELLETÓW MARKI SKRETTING

Czy to oznacza, że wspomniane łowiska wiedzą lepiej, że tylko ten pellet jest najlepszy?
A może ma on cudowne właściwości łatania dziury ozonowej lub ograniczania efektu cieplarnianego?
Przepraszam, ale nie rozumiem wyższości takiego pelletu (oceniając opis) względem zwykłej paszy granulowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, idąc tym tokiem myślenia. Rozumiem że ty, kupujesz pierwszą lepszą zanętę z półki i wszystkie jednakowo działają? Jeśli tak, to mamy koszmarnie różne doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki wymóg bo wiedzą że producent jakiegoś syfu nie pakuje. Trudno oprzeć się na mojej opinii. Stosowałem raz jak na razie. Pellet został zalany wodą powyżej ostatnich ziarenek i po minucie odlany. Odczekałem kilkanaście minut i ładnie się oddzielał. Dodałem do przygotowanej zanęty i po ok pół godziny musiałem ponownie domaczać.
Jak dla mnie dobry. Ładnie pije wodę i nie robi się paćka. Jeśli poczekasz do niedzieli to wieczorem napiszę czy po dwóch minutach moczenie jest dobry czy już przemoczony.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek zrobiłem test o którym mówiłem.

Pellet moczyłem równe dwie minuty.

Później odlałem odrobinę wody która została. Po minucie woda całkowicie wchłonięta.

Pellet oddziela się, jest sypki.

Jest bardzo miękki.

Wydaje mi się że minuta moczenie jest w sam raz.

 

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...