Skocz do zawartości

Nowy koszyk z Haldorado.


mirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Done Gabor ma wiele fajnych pomysłów. Ten również wydaje się być ciekawy. Martwi mnie tylko cena tego koszyczka, bo w przeliczeniu na nasze to od 13,50- 16,20 zł /szt w zależności od masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny normalne jak Guru czy inne Korumy i Banja, więc w czym problem?

Korumy, Banja i Guru pochodzą z wysp, a Haldorado z Węgier! Nie widzisz różnicy? Forint to nie Funt, a Haldorado to nie Guru czy Preston!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
40 minut temu, elvis napisał:


Korumy, Banja i Guru pochodzą z wysp, a Haldorado z Węgier! Nie widzisz różnicy? Forint to nie Funt, a Haldorado to nie Guru czy Preston!

No właśnie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dome Gabor to znakomity wędkarz i jeszcze lepszy sprzedawca. Nie puściłby na rynek tandety. Zobaczcie wszystkie firmy sprzedają koszyczki zwykłe a oni pomalowane warstwą ochronnego lakieru. To samo spławiki Cralusso na filmach z mistrzostw świata widać, jak anglicy używali właśnie tych spławików, chyba lepsze niż Krumy i Drennany.

Co do tego koszyka to faktycznie drogi, ale wg mnie w tym przypadku za ceną idzie jakość a nie firma. Ja bym nie kupił, bo dużo tracę na Wiśle, ale ja to ja. Ogólnie gdyby weszli na nasz rynek, to byłbym "stałym" klientem ;).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Grzesiu, myślę tak samo. Miałem nawet zapytać czy byś ich używał na Wiśle np. w Świerżach.
A co do Cralusso to faktycznie klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, elvis napisał:

No właśnie Grzesiu, myślę tak samo. Miałem nawet zapytać czy byś ich używał na Wiśle np. w Świerżach.

Ja używam w większości swoje koszyki jednak kiedyś na allegro znalazłem sprzedawcę, od którego nabyłem bardzo pojemne koszyki 120 i 150 ;). Żeby mieć darmową przesyłkę, to kupiłem za 400 PLN. Już nie widzę tych koszyków na allegro, lecz gdy znajdę to zakup dokonam ponownie. 

Może kiedyś znajdę chwilę i zrobię własne podróby koszyków Gabora ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...