Skocz do zawartości

Matrix legend slim 3.30


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dedykacją dla Grzesia,feeder nie bolonka:D

Materiałowy pokrowiec i fajne zabezpieczenie końcówek,lekkie jak piórko i elegancko wykonane.
Średnica przy korkowo gumowej  rękojeści to niecałe 11mm,bardzo smukły,cw 20-40gr,strach się bać trzymać to w rękach ,jeden z niewielu wędzisk które zachwyca
Szkoda że tylko dwie szczytówki węglowe,może komuś delikatny opis się przyda

8144334_DSC00002.JPG

8144335_DSC01189.JPG

8144336_DSC01191.JPG

8144337_DSC00003.JPG

8144338_DSC01192.JPG

8144340_DSC01190.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem ją w rękach na poprzedniej Rybomanii, już witałem się z gąską, no ale wygrała D..... :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to cudo kosztuje ?

Do jesieni mam czas, teraz ćwiczę bat, od czerwca Wisła, a od września wracam do pickerów.

Spowodowane jest to presją "lamusów" na moim ulubionym łowisku, zaczynają się grille, potem będą pływać itp. Nad Wisłą odpocznę ;).

Kaske mogę wyłożyć w każdej chwili, ale nie chcę później pluć sobie w lusterko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zapomniałem o Legendzie. Świetny kijek i podobnie jak Darek byłem nim zachwycony na poprzedniej Rybomanii. Oglądałem go również i w tym roku i już mi tak nie leżał jak poprzednio, ale nadal zrobił świetne wrażenie. No i widzę, że cena też dość atrakcyjna, bo był chyba nieco droższy.
Super robota! @stas1 , ale czy to oznacza, że Ty go masz, bo data na zdjęciach jest świeżutka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość potestować,musze sprawdzić czy będzie to dobra opcja zamiast sphery 3.30 ale wątpię.Dwie szczytówki tylko i cw mniejsze no ale kasa niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A do mnie coraz częściej dochodzi, że na komercję wystarczą kije do 3m no może 3,3m. Szybciej, przyjemniej i finezyjnie:D @Kubik oddawaj windcasta.:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Bardzo dużo czasu Ci to CHłopcze zajęło. :$

Bo np już na jeziorach łowię zawsze bardzo daleko, tyle ile fabryka dała :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...