Grzes77

Grzes77 live

136 postów w tym temacie

Pobliska zaporówka (PZW - 2km od domu), rozłożyłem sprzęt już o 5 i poza kilkoma krąpiami weszły mi na pellet 8mm dwa jaziki 37 i 40cm, czyli nie jest źle. Oczywiście zestawy methoda testuję moje Behry po małym tuningu ;).

20170516_072548.jpg

6 osób lubią to

Świetna fotka:icon_arrow1:

Fota normalna, dobrze jednak, że oba aparaty w telefonie mam 16mpx to nie musiałem ryb długo męczyć tylko cykałem kiedy było możliwe z przedniego aparatu widząc efekt na wyświetlaczu. Od ostatniego wpisu nic się nie zmieniło, za 30-40 minut zwijam majdan ;).

Co to za woda?

Janików, ja przeważnie siedzę zaraz za torami, jak mam zajęte to siadam przed torami od lasu :icon_arrow1:

Tam jeszcze nie byłem. Mam zamiar kiedyś tam pojechac i na z. Kutyska. O tym ostatnim słyszałem dobre opinie tylko ponoć z dojazdem do wody ciężko.

1 minutę temu, cygan786 napisał:

Tam jeszcze nie byłem. Mam zamiar kiedyś tam pojechac i na z. Kutyska. O tym ostatnim słyszałem dobre opinie tylko ponoć z dojazdem do wody ciężko.

To przybądź mężny łowco w czwartek o 4 rano a połowimy nad Janikowem ;):champagne-2010:

W czwartek nie dam rady bo moja pracuje na 1 zm. A musze juniora do szkoły wyprawic. Dziś ma wolne to sobie na Borki wyskoczyłem.

Spoko, ja w czwartek postaram się o kolejne rybki, może znów Jazie, bo spodobała mi się z nimi walka ;).

Jest szansa na czwartkowy wypad na Janików. Właśnie się dowiedziałem że małżonka ma wolne.

Dałbyś kilka uwag z czym tam jechać(co w koszyk i na hak). Jutro wieczorem dam znać czy będę na 100%.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99