Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy za miłe słówko. Te zawody to czysta loteria bo na takim samym poziomie jak ja łowi kilku kolegów i całe szczęście, że żaden z nich nie wylosował miejsca 1-4, w których krąpie są na zawołanie. Najlepsi siedzieli obok mnie, więc wiedziałem, że wynik będzie sprawiedliwy i liczyć się będzie "dyspozycja dnia". Nastawiłem się na czerwone mięcho pod okonie, bo te na zaporówce są wszędzie, no i okoni oraz płotek najwięcej odławiałem. Ja jestem bardzo zadowolony z wyniku, bo miejsce miałem "po zbuju" :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyczki part.2. Zaporówka, uboga zanęta (bed dżoka) ale sporo ziaren prażonych, zobaczymy czy coś podejdzie. Mam tylko 3h na łowienie bo 1h się rozkładałem. Dziś bez kotów na łowisku :icon_arrow1:

20170913_062058.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu. Dziś dłubały drobne płotki i krąpie, do tego miałem 3 leszki w przedziale 30-35cm, jednego okonka i kilka byczków. Siedziałem na moim ulubionym miejscu. Szału nie było ale jak na rekreacyjne łowienie z ubogą zanętą przy wyniku ok 2kg to nie jest źle. Teraz czekam do przyszłego tygodnia i atakiren Vistula :champagne-2010::icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Ja już w domu. Dziś dłubały drobne płotki i krąpie, do tego miałem 3 leszki w przedziale 30-35cm, jednego okonka i kilka byczków. Siedziałem na moim ulubionym miejscu. Szału nie było ale jak na rekreacyjne łowienie z ubogą zanętą przy wyniku ok 2kg to nie jest źle. Teraz czekam do przyszłego tygodnia i atakiren Vistula :champagne-2010::icon_arrow1:

Tyczka się sprawdza, czy to tylko chwilowe zauroczenie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie moja ulubiona Wiślana metoda połowu i to zauroczenie się przerodzi w coś więcej, już wspomniałem właścicielowi lowisko.net, że w przyszłym sezonie prawdopodobnie wezmę tx-a, ale to będzie zależne, jak mi "podejdzie" pod tykę big river :icon_arrow1::champagne-2010:

Czas faktycznie da się jeszcze uciąć, moim zdaniem będzie można osiągnąć te 40 minet :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, stas1 napisał:

Zamieniasz feeder na tyczkę,na Wiśle

 

Chcę "liznąć" coś nowego. Wcale feeder na Wiśle (ten skuteczny feeder) nie jest łatwy a tyką można sobie "wymacać" dobrą miejscówkę, podać wolno pracujące bomby i odławiać potwory. Jak mi się teoria nie sprawdzi, to wrócę do feedera, chociaż zawsze jednego będę stawiał na ciężko poniżej nęconego miejsca, taki jest plan a życie pokaże realia :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...