Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Nie wy, tylko ja się tak popisałem. Woda wyglądała super, nic nie wskazywało, że jest max metr, no ale to na całym odcinku nie tylko przy nas, poprostu jest niski stan. Gdybym wiedział, to od razu byśmy gdzie indziej pojechali, mea culpa :(.

Karpi jak widać dużo w rzece nie ma :)

A na poważnie to zazdroszczę kontaktu z rzeką,zaczynam tęsknić, mimo, że łowiłem na Warcie z 3/4 sezony tylko :P i na Odrze dwa, ale tam był @ArekH i mi zabronił :beer-chugger:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu. [mention=42]cygan786[/mention] dziękuję za wspólne :icon_arrow1::champagne-2010:.  Ryby nie dopisały, trudno, moim zdaniem wina miejsca (nie wiem czy był metr głębokości). Następnym razem nadgonimy z okazami :icon_arrow1::champagne-2010: 
Koleś na łodzi też nic nie łowił, było jeszcze 3 sąsiadów, którzy szybko się zwinęli, więc również nie połowili, ważne jest spędzenie chwili nad rzeką, nad którą nie pamiętam kiedy ostatnio wędkowałem :champagne-2010:
20180823_070648.thumb.jpg.9301136ce6fe560fd6cc26349f76c941.jpg
Ja też dziękuję za miło spedzony czas. I mam coś twojego. Zaczepił mi się twój koszyk z zestawem.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArekH napisał:

Jeszcze tam by ich brakowało. >:(

Kiedyś Białoruś nam tak zarybiła Bug karpiem ( mają zaporę na rzece Muchawiec, dopływie Bugu, gdzie hodują karpie, amury i tołpygi, kiedyś dwa razy im ta zapora puściła i wszystko poszło do rzeki) że łatwiej wtedy było go złowić niż leszcza. Rozpłynął się teraz wraz z amurem i tołpygą po większym odcinku rzeki, do tego wędkarze trochę go przetrzebili, ale nadal zdarzają się sztuki około kilograma, nie wiadomo skąd, a nawet i mniejsze. O tych konkretnych już nie mówię, bo nie raz mi się kołowrotek dymił...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taką suszę  takie miejscówki trzeba omijać szerokim łukiem tak jak to robią ryby.Z prostego powodu.Na takiej plytkiej wodzie o tak słabym nurcie  jest bardzo słabo natleniona woda. Ale ja rozumiem,że Wam się miejscówka od razu spodobała,bo przypominała Wam wody na których najczęściej łowicie. :D I pewnie sobie pomyśleliście,ze tutaj też wystarczy tylko wrzucić wiadro paszy i jakąś przynętę i jakieś ryby na pewno się uczepią jak na Waszych ulubionych łowiskach :D:D:D Wiem,wiem,jestem wredny ale nie mogłem się powstrzymać :D:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sołtys stan przyjrzyj się na zdjęcia, tam idzie główny nurt, @cygan786 słał zestawy w główny nurt i tam było tyle samo wody, co u mnie.

Dziś nowe miejsce i jestem zaskoczony tak jak wczoraj, bo 3 lata temu nie miałem tu zasięgu a teraz nie tylko zasięg telefonu, ale i LTE posiadam :D

Rzeka bardzo ładnie idzie, w tym miejscu łowiłem bardzo często z różnym skutkiem, zobaczymy co dziś przyniesie "nasza Królowa" :champagne-2010:

20180824_054052.jpg

20180824_054025.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, Grendziu napisał:

Ja na rzekach zawsze siadałem na skraju, szczycie główki. Stamtąd można było rzucać gdzie się chcę.

Ale ja jeżdżę z tatą, który chodzi o kuli i siedzę tam, gdzie mogę.

Przed chwilą poszedł z przyponem ok 50cm leszcz, tyle ch*****i to już dawno nie słałem. Hol przez jakiś czas i gdy rybę widziałem i podsunąłem pod nią podbierak to pękł przypon 0,12, oby to nie był jedyny leszcz na tym odcinku :champagne-2010:

20180824_073459.jpg

20180824_065512.jpg

20180824_061934.jpg

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...