Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, cygan786 napisał:

Wczoraj tam moglismy jechać. A jak z głębokoścą na tym odcinku i jak z dojazdem?

Dojazd jak autostradą, kiedyś był odcinek ok 30m piachu, teraz miodzio. Głębokość ok 2m, taki idealny odcinek pod bolonkę, szkoda właśnie, że nie wziąłem bolonki i wczoraj tu nie przyjechaliśmy. Rybki skubią, jednak drobne, ten leszcz był największy.

20180824_082844.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna miejscówka, strasznie mi się podoba, bo przypomina mi narwiańskie główki, gdzie łowiłem tak jak Wy pomiędzy główkami. Tam nic tylko nęcić w dzień a w nocy na bank by podeszło pokaźne stadko.:D Kiedyś Grzegorz Cię odwiedzę to mnie tam zabierzesz. Strasznie delikatnie łowicie, ja o tej porze roku nie mogę sobie pozwolić na takie łowienie, przypon 0,18-0,20, hak 10-8 a nawet i 6. Może i mam mniej brań, ale jak mi karpik rzeczny podejdzie, albo większy lechosław to nie tupię na brzegu. Ale to inna bajka, ja mam zanęcone na grubo ziarnami, więc i podejście inne.;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kiedyś Grzegorz Cię odwiedzę to mnie tam zabierzesz.


Może jakiś zlot Mazowiecki?
Ja, Ty, Cygan, Grześ i jeszcze może Paweł by dał radę.
Jakaś nocka nad Wisłą w któryś weekend ?
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzes77 napisał:

@Sołtys stan przyjrzyj się na zdjęcia, tam idzie główny nurt, @cygan786 słał zestawy w główny nurt i tam było tyle samo wody, co u mnie.

Dziś nowe miejsce i jestem zaskoczony tak jak wczoraj, bo 3 lata temu nie miałem tu zasięgu a teraz nie tylko zasięg telefonu, ale i LTE posiadam :D

Rzeka bardzo ładnie idzie, w tym miejscu łowiłem bardzo często z różnym skutkiem, zobaczymy co dziś przyniesie "nasza Królowa" :champagne-2010:

20180824_054052.jpg

20180824_054025.jpg

Aaaaa no to fachowcy jednak. :D Urodzeni rzeczni łowcy :icon_arrow1:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:


 

 


Może jakiś zlot Mazowiecki?
Ja, Ty, Cygan, Grześ i jeszcze może Paweł by dał radę.
Jakaś nocka nad Wisłą w któryś weekend ?

 

Czemu nie, tylko we wrześniu, bo zjadę dopiero ze sprzętem z urlopu znad Bugu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Semi napisał:

Piękna miejscówka, strasznie mi się podoba, bo przypomina mi narwiańskie główki, gdzie łowiłem tak jak Wy pomiędzy główkami. Tam nic tylko nęcić w dzień a w nocy na bank by podeszło pokaźne stadko.:D Kiedyś Grzegorz Cię odwiedzę to mnie tam zabierzesz. Strasznie delikatnie łowicie, ja o tej porze roku nie mogę sobie pozwolić na takie łowienie, przypon 0,18-0,20, hak 10-8 a nawet i 6. Może i mam mniej brań, ale jak mi karpik rzeczny podejdzie, albo większy lechosław to nie tupię na brzegu. Ale to inna bajka, ja mam zanęcone na grubo ziarnami, więc i podejście inne.;)

Tomek można ugadać wspólne :icon_arrow1:,  w moim przypadku jednak nocki odpadają :(, na dniu nie ma sprawy. Mini zlot, jak najbardziej, tylko po sezonie urlopowym będzie ciężko wszystkich zgrać do kupy. 

Dziś łowiłem na Wiśle, na wysokości miejscowości Ryczywół (nie ten przy Rogoźnie :P). Jest tam odcinek kilkunastu główek do samego ujścia rzeki Radomki. Dziś przywitał mnie na łowisku obfity deszcz, do tego byłem z tatą, więc przez to, że on nie może wejść na kamienne główki odpuściłem je sobie, wolę posiedzieć i pogaworzyć z tatą, ryby to tylko dodatek.

Dziś miałem kilkanaście uklei, kilka krąpi i drobnych kleni, jedną certę i tego pięćdziesiątaka leszcza, który mocno walczył jak na taką rybkę i pod koniec holu, gdy już wkładałem go  do siatki podbieraka wykorzystał moment szarpnął mocniej i poszedł z przyponem. 

Co do grubości przyponów, to na jednym mam 0,12 i hak 16, na drugim przypon 0,16 i hak 12, taka zbieżność :D,  tak łowię od zawsze, niekiedy robię odstępstwa, ale rzadko, wtedy haki zostają w tych wielkościach a żyłki odpowiednio 0,14 i 0,18mm, takie przyzwyczajenia :39icon::champagne-2010:

@cygan786 jak Ci mówiłem teraz poświęcę czas na zaporówkę, bo 15 mam zawody i bronię tytułu :D, jak będziesz chciał, to mogę Ci wytłumaczyć podczas rozmowy telefonicznej jak trafić na te główki, będę takim Twoim gps-em :champagne-2010:

20180824_061707.jpg

20180824_060155.jpg

20180824_054052.jpg

20180824_070539.jpg

20180824_065451.jpg

20180824_064417.jpg

20180824_054025.jpg

20180824_082834.jpg

20180824_061212.jpg

20180824_065513.jpg

20180824_065549.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...