Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
8 minut temu, Grzes77 napisał:

Z tego co pamiętam, to Ty też chciałeś tyle funtów stracić, więc szanse są wyrównane, ja mogę jak już to poruszyłeś pójść na kompromis i deklaruję 1,5 kg na 2 tygodnie, no ale to nie w tym temacie.

 

Pffff :P Żartowałem sobie. Na luzie bez spiny, sam jestem za bardzo przytyty i myślę, że będę spalał więcej, jeśli tylko przetrzymam weekendy :)

Graty za połów :mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Pffff  Żartowałem sobie. Na luzie bez spiny, sam jestem za bardzo przytyty i myślę, że będę spalał więcej, jeśli tylko przetrzymam weekendy

Graty za połów :mauvaisepeche:


Ten będzie ciężki

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, a jutro coś wędkujesz?
Przymierzam sie do Wisły w Ryczywole. Jak tam dojazd przez pola? Z ktorej strony najlepiej dojechać?
A co do tematu: POTWIERDZAM! Tam nie ma ryb. U mnie w akwarium wieksze pływają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, cygan786 napisał:

Grześ, a jutro coś wędkujesz?
Przymierzam sie do Wisły w Ryczywole. Jak tam dojazd przez pola? Z ktorej strony najlepiej dojechać?
A co do tematu: POTWIERDZAM! Tam nie ma ryb. U mnie w akwarium wieksze pływają. emoji23.png

@cygan786 przez Ryczywòł przepływa rzeka Flinta:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, cygan786 napisał:
16 minut temu, Grendziu napisał:
[mention=42]cygan786[/mention] przez Ryczywòł przepływa rzeka Flintaemoji14.png

Niedaleko Ryczywołu jest Wisła i Radomka. A pare kilometrów od Ciebie jest Radom.

WIIIIIIIIIIIIIIM :P Niedaleko Ryczywołu jest Radom, nie pamiętam bo w tej potężnej miejscowości nie byłem, ale chyba rzeka Flinta gdzieś tam płynie. Ponoć pstrągi tam są :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzes77 napisał:

ja mogę jak już to poruszyłeś pójść na kompromis i deklaruję 1,5 kg na 2 tygodnie, no ale to nie w tym temacie.

a Ty Grześ wiesz, że to do marca jest?  Od grudnia żarty się skończą :) Zobaczycie. 

No, ale nie mam nic przeciw, by w przyszłym roku wątek "Grzes77 live" przeniósł się na perę dni na Warmię :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dominik napisał:

a Ty Grześ wiesz, że to do marca jest?  Od grudnia żarty się skończą :) Zobaczycie. 

No, ale nie mam nic przeciw, by w przyszłym roku wątek "Grzes77 live" przeniósł się na perę dni na Warmię :) 

Wiem, wiem, spoko, ja nie chcę stracić 10kg, tylko +30, więc jest z czego czerpać :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...