Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 minut temu, cygan786 napisał:

Z pudełka na leki. Daniel mi dał. emoji14.png

Czyli łowisz na tabletki czerwone specjalne "boli głowa" a nie na dumble morwa. Nie liczy się, bo ryby w ten sposób są zahipnotyzowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łowisz na tabletki czerwone specjalne "boli głowa" a nie na dumble morwa. Nie liczy się, bo ryby w ten sposób są zahipnotyzowane. 
Podobne. Niepamietam ale chyba ta morwa z Mckarp. Leszcze szły jak złe. Teraz testuje pikantną kiełbase i też ładnie gryzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie. Łowiłem od 6:30 do 10:30, pierwsza godzina porażka, potem wraz z pojawieniem się promieni słonecznych rybki się rozkręcały. Szału nie było, bo złowiłem 8 leszków w przedziale 10-25cm, ponad 20 płoci, z czego jedna skończyła jako żywiec u kolegi, który krzyczał do mnie jak pisałem poprzedniego posta, że złowił szczupaka ok 55cm, gdy go dokładnie zmierzyliśmy miał 58cm, niestety esox zakończył żywot, bo zbyt głęboko połknął kotwiczkę. Ja na odległościówkę w wersji lift nie miałem brania, może to przez jesienny smrodek Bartona, może poprostu ryby się odsunęły na głębszą wodę, tego nie wiem. Fakt jest taki, że sama drobnica brała na uklejówkę i to wtedy, gdy do wody przy spławiku trafiała mała kulka smużącej zanęty. Kolejnym razem zmienię miejsce na 1 zbiornik i powędkuję chyba na feeder z klasykiem, dla odmiany a drugą na żywca, jednak to już w przyszłym tygodniu :champagne-2010:

20181004_102612.jpg

20181004_092052.jpg

20181004_095800.jpg

20181004_074236.jpg

20181004_074647.jpg

20181004_092005.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Październik i pierwsza połowa listopada. Jeden z lepszych okresów połowu ryb, nawet sporych egzemplarzy spokojnego żeru, które szykują się do okresu zimowego i świetnie pobierają papu, a tu moi koledzy,ogarnięci po kiju, rezygnują z połowów. Wy sobie robicie chłopaki jaja? Czy aż tak wielkiego lenia załapaliście? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ArekH napisał:

Październik i pierwsza połowa listopada. Jeden z lepszych okresów połowu ryb, nawet sporych egzemplarzy spokojnego żeru, które szykują się do okresu zimowego i świetnie pobierają papu, a tu moi koledzy,ogarnięci po kiju, rezygnują z połowów. Wy sobie robicie chłopaki jaja? Czy aż tak wielkiego lenia załapaliście? O.o

Nie, wręcz odwrotnie koledzy.

Ponieważ dni co raz krótsze, trochę za namową kolegi postanowiłem od przyszłego tygodnia powrócić po ponad 20 latach do spiningu. Przez to musiałem złamać moje postanowienie i w poniedziałek przyjdą dwie paczki, jedna z kijkiem sandaczowym, druga z sporą ilością przynęt, no ale oczywiście pochwalę się tym w innym temacie. W środę mam wolne i planuję cały dzień poświęcić na spinning, a łowisk w promieniu kilkunastu kilometrów mam multum. Chcę teraz rozpocząć spining jesienny, bo od kilku lat się do tego zbierałem i chyba teraz do tego dorosłem,  tym bardziej, że duuuże grono moich kolegów spininguje i będzie się z kim wymienić spostrzeżeniami i będzie z kim jeździć nad wodę, planuję kilka wypadów "nocnych" za sandaczami, bo mam bardzo blisko super miejscówki do łowienia tej ryby :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...