Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem o świcie, tylko gumy na zwykłych 15g główkach, bo nie mam do nich odpowiednich haków do czeburaszki. Jak na razie ok 30-40 rzutów bez pobicia, no ale to początek :icon_arrow1::champagne-2010::39icon:

Wody jeszcze mniej, niż ostatnio, gdy byłem z @cygan786 więc mogłem wleźć na łachę piachu. 

20181012_064011.jpg

20181012_061727.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powodzenia, pogoda super.

Ja byłem wczoraj u nas na chwilę nad wodą i też się wściekłem... (efekt wieczorem kebab i :pepsi:).
 Łódka ojca przez wędkarzy co była luzem tak zdemolowana, że nie szło pływać. Zabrałem wiosła, muszę je zrobić, też dulki nowe, jakieś szpachle.... Ponownie wychodzi na to, że jak nie Twoje to nikt nie dba. Odtąd łódka będzie tylko na mój użytek, ewentualnie Ziomków.

Miałem jednego szczupaka, za słabo zaciąłem i spadł po raz pierwszy z wędki, która sama łapi....:221_see_no_evil:O.o:221_see_no_evil:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Grendziu napisał:

Ponownie wychodzi na to, że jak nie Twoje to nikt nie dba.

Bo jak postawiłeś raz łódkę, to postawisz i drugi, jak ta pierwsza zostanie zniszczona. Proste, nie? :)

Jaką masz na tym łowisku głębokość @Grzes77? Po dość ciężkich główkach na tak małych gumach wnioskuję, że dość głęboko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

15g to dużo na sandacze?

Myślę, że to wszystko winno zależeć od uciągu na jakim planuję się łowić oraz też głębokości. Pamiętam jak na dolnej Odrze w granicach miasta Szczecina łowiliśmy główkami od 65g sandacze i jeszcze bywały za lekkie...

 

@Grzes77 wciągnęło Cię sumisko czy jak :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dominik napisał:

Jaką masz na tym łowisku głębokość @Grzes77? Po dość ciężkich główkach na tak małych gumach wnioskuję, że dość głęboko.

Głębokość w głównym nurcie moim zdaniem tak na 2-3m, główki 15g z prostej przyczyny, bo innych nie miałem do tej wielkości gum :P no i nurt mocny.

Podsumowanie - łowiłem od 6 do 11:30 odwiedzając kilka łowisk. Na główkach w Ryczywole kontaktu z rybami nie mieliśmy, obłowiliśmy tylko 2 główki, bo reszta zajęta, lub woda zbyt niska. Każdy z nas łowił jeden kij ciężej (ja z tymi 15g głowkami) i jeden z obrotówkami lub małymi gumkami. Po 2 godzinach przenieśliśmy się w kumpla miejsce kleniowe, w którym Mirek złowił dwa ok 30cm klenie, ja nie miałem przynęt pod te ryby i zostałem bez kontaktu z kleniami. Miejsce urocze, 2 i 3 fota, jest to odnoga Wisły ze spokojnym nurtem i w miarę głęboka, cudowne miejsce, na spławik wiosenny będzie jak znalazł. Kumpel pokazał mi swoją ulubioną przynętę okoniową z kapsla, która ma w środku grzechotkę (śrucinę) i podobno jest mega łowna, ma to nawet swoją nazwę, którą zapomniałem :D

Z tej odnogi pojechaliśmy na starorzecza, dołki głębokie na 4-5m, tam Mirek bez ryby, ja złowiłem 2 małe pistolety, pierwszy na 5g czerebuszce z gumą 7,5cm, drugi na bocznego troka z mikro twisterkiem. Pierwszy +- 30cm, drugi prawie 40.

Wynik dzisiejszego dnia w rybach 2:2, nie jest źle, a będzie lepiej, bo pakę z Pleciony odebrałem i poganiam z mikro sprzętem wzdręgi i okonie, bo te ryby chcę odławiać, szczupaki i sandacze przy okazji :39icon::icon_arrow1::champagne-2010:

Fajne w tym spiningu jest to, że nie trzeba mieć kupy sprzętu, jest się mobilnym, można zmieniać miejscówki i łowiska kiedy tylko się zapragnie :champagne-2010:

20181012_083431.jpg

20181012_083131.jpg

20181012_083127.jpg

20181012_101417.jpg

20181012_110137.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...