Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cygan786 napisał:

Grzesiu , w niedziele przyjeżdżaj na Goryń , poszarpiemy karpiki.

Z miłą chęcią, tylko w sobotę mam 30 urodziny najmłodszej siostry mojej żony, więc w niedzielę chyba będę niedysponowany. Natomiast we wtorek mam na 13:00 do pracy, więc z chęcią gdzieś się wybiorę do południa, jeszcze nie wiem gdzie, ale można się zgadać, jestem otwarty na propozycje :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie postawiłem dwa zestawy na lift method na starorzeczu. Trochę mnie pogoda rozczarowała, gdy wyjeżdżałem z domu było -3 °, nad wodą trochę zaczyna wiać, spławów nie widać. Przed wyjazdem myślałem o linach, teraz myślę, by nie zblankować :champagne-2010:

20200322_062352.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu. Po 3h się poddałem, spławiki stały jak zaczarowane, zmarzłem, wypsiździło mnie mocno, zaczynałem wędkowanie przy -3°, a skończyłem przy -1°. Drugie wędkowanie w 2020 a pierwszy blank, mam nadzieję, że ostatni i od następnego razu się ryby otworzą, nie będą wstydliwe :D:champagne-2010:

20200322_072242.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wystartowałem właśnie z zestawami nad zaporówką, oczywiście @PawelL nie podsiadłem :D. Dziś Sphera z klasykiem na 24m i methoda tóż za trzcinami. Nad wodą zero ludu, każdego chyba zniechęciło załamanie pogody, jak wstałem było tylko 2 stopnie i szron na trawie, dobra biere się za łowy :champagne-2010::icon_arrow1:

20200515_052203.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowałem właśnie z zestawami nad zaporówką, oczywiście [mention=840]PawelL[/mention] nie podsiadłem . Dziś Sphera z klasykiem na 24m i methoda tóż za trzcinami. Nad wodą zero ludu, każdego chyba zniechęciło załamanie pogody, jak wstałem było tylko 2 stopnie i szron na trawie, dobra biere się za łowy :champagne-2010::icon_arrow1:
20200515_052203.thumb.jpg.a352aba8186eee32698690cc05306580.jpg
Baw się dobrze.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia.

Amura wyciągnąłem właśnie z okolic 20 metra, bo nęciłem pszenicą za pomocą łyżki i troszkę strzelałem procom.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czuję, że będzie lipa. Po 1,5h łowienia tylko jedna mikro płotka około 10cm. Coś tam trąca  ale brania nie do wychwycenia na płytce 0,04mm i przyponie 0,10 z haliek 18 i jednym białym. Nie mam pinki i trochę żałuję. Zobaczymy czy się coś polepszy jak słońce wyjdzie. Na methodxie kilka przygiąć było, ale to tylko coś małego, co nie mogło poradzić sobie z 4 białymi. Zimno jak piorun, ubrałem się na cebulę, mam spodnie i dresy pod spodem, dwie bluzy, a cieknie mi z nosa. Coś musze pokombinować, bo szału nie ma :champagne-2010::icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Dziś czuję, że będzie lipa. Po 1,5h łowienia tylko jedna mikro płotka około 10cm. Coś tam trąca  ale brania nie do wychwycenia na płytce 0,04mm i przyponie 0,10 z haliek 18 i jednym białym. Nie mam pinki i trochę żałuję. Zobaczymy czy się coś polepszy jak słońce wyjdzie. Na methodxie kilka przygiąć było, ale to tylko coś małego, co nie mogło poradzić sobie z 4 białymi. Zimno jak piorun, ubrałem się na cebulę, mam spodnie i dresy pod spodem, dwie bluzy, a cieknie mi z nosa. Coś musze pokombinować, bo szału nie ma :champagne-2010::icon_arrow1:

Uuu a ja wczoraj piwkowałem i do 2 w nocy i chce jechać na ryby... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Uuu a ja wczoraj piwkowałem i do 2 w nocy i chce jechać na ryby... 

A Ty nie miałeś być na diecie? Zobaczysz jak Cię niebawem zaskoczę, Ci co byli na Wapnicy wiedzą co teraz robię i to skutkuje :D

Jestem już w domu. Co do samego łowienia, to jak wyszło słońce mikropłotki ruszyły do boju, złowiłem ich kilkanaście, z 10 brań nie zaciąłem, słabo dzisiaj, a miałem jechać nad Wisłę, to się jakiś amurów naoglądałem :39icon::mauvaisepeche::D.

Na fotce największa dzisiejsza zdobycz, możecie sobie wyobrazić jakie "okazy" brały :champagne-2010:

20200515_083852.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siedzę z Pawłem (vel Władca, szwagier naszego @PawelL) nad Czarną Kolonią. Jak dotąd mamy po kilka drobnych ryb, Władca ma na kącie lina,  pomarańczowego karasia i kilka zwykłach. Ja miałem mega odjazd na zwykły pellet Aller Aqua 8mm, po kilku minutach holu ryba odpłynęła w inną część zbiornika i weszła w zaczepy, przez co się wypięła (mega cwana rybka i chyba jakiś ze starszych osobników tego zbiornika, bo płynął bez problemu około 100m prosto w miejsce z zaczepami). Walczę dalej i czekam na okazy :champagne-2010:

20200619_070403.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...