Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

"Tylko spin" 

W zasadzie bym powiedział tylko casting, bo trenuje non stop, co nie znaczy, że czasami tęsknię sobie za feederem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowy, zaczynam, piszę teraz, bo później coś czuję, że nie będę miał czasu, dziś wszystko idzie jak z płatka, więc pewnie to jest ten dzień :D:icon_arrow1::champagne-2010:

20200701_040408.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek w pierwszym rzucie, miejscówka wypracowana, tylko czemu ja łowię sikuty? Przynęta oczywiście jedyna słuszna - AMBROZJA!

Ja jak na razie tylko dwa koluchy i to nawet na pellet Aller Aqua 8mm.

Podczas robienia zdjęć Tomkowi nadepnąłem na swoją sztycę i drugi skład poszedł się gonić :champagne-2010:

20200701_042811.jpg

20200701_042740.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dziękuje, pozdrawiamy serdecznie:champagne-2010:. Sztycę już zamówiłem, mam rezerwowąTubertini (już rozłożona nad wodą), ale nasadowa, a ja wolę teleskopy. Co do ryb, to tylko leszczyki i koluchy jak na razie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym zjadł takiego amura.....

Pozdrowienia i gratulacje dla Tomasza.

Ps. Jakby co to mogę wpaść wieczorem na
Chyba kpisz. Najgorsza ryba do beretewania ;) i jedzenia.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dziękuje, pozdrawiamy serdecznie:champagne-2010:. Sztycę już zamówiłem, mam rezerwowąTubertini (już rozłożona nad wodą), ale nasadowa, a ja wolę teleskopy. Co do ryb, to tylko leszczyki i koluchy jak na razie :champagne-2010:
Jak to mówią ;)

Dużo sprzętu........ ;D

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym amurze scenariusz powrócił do normalności. Kilka leszczyków i masa koluchów. Tomek zauważył dziś to, co mówiłem chłopakom na Grębowie w weekend majowy, czyli ryby biorą tylko na żółtą ambrozję, pomarańczowa szału nie robi, a fioletowa może leżeć wieki i ryby nie biorą, a podobno ryby nie rozróżniają kolorów.

Wózek spełnił moje oczekiwania i to z naddatkiem, bo gdy chodziłem bez niego tyle klamotów nie zabierałem. Jest zajebiaszczy, co zauważył również @PawelL, który nas odwiedził nad wodą :champagne-2010:

Wracając do amura  to chlopaki wraz z @elvis wiedzą jak wygląda moja miejscówka. Wybrałem ją, bo jest eleganckie dno, na obrzeżu zielska i mogę wrazie gdyby mnie ktoś podsiadł łowić z drugiego miejsca, w którym wędkował dziś Tomek. Od niedzieli nęciłem w ten sposób, że sypałem łopatką dywanowo, zestawy jednak w poniedziałek i wtorek stawiałem na klipsie w lewą stronę wobec tego jak siedzę, a dziś z uwagi, że był Tomek rzucałem około 3m w prawo od tego miejsca, gdzie łowiłem przez ostatnie dni. Tomek wykonał pierwszy rzut dokładnie w to miejsce, gdzie ja łowiłem w ostatnich dniach i złowił tego amura, tak więc wypracowałem mu rybę  mam nadzieję, że ja też coś złowię "normalnego" na tym urlopie :icon_arrow1::champagne-2010:

20200701_091136.jpg

20200701_091124.jpg

20200701_091108.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tomek wykonał pierwszy rzut dokładnie w to miejsce, gdzie ja łowiłem w ostatnich dniach i złowił tego amura, tak więc wypracowałem mu rybę 

 

Jeden dzwonek Ci się najeży jak nic. [mention=31]Ostap[/mention] , co Ty wiesz o zabijaniu?

Amur jest prawie tak dobry jak karp, a najlepsze są z wody PZW lub "no kill"

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś raczej miło nie będzie. Słychać grzmoty, zaczyna lekko kropić i bardziej niż zwykle gryzą komary, mam nadzieję, że chociaż ryby będą współpracować :icon_arrow1::champagne-2010:

20200702_041323.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...