Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku dniach spędzonych od rana do wieczora w pracy odpoczywam ze spławikiem. Pogoda do d... ale o tym nie myślę, muszę odpocząć od wszystkiego, siedzę do południa, no chyba, że syn w przedszkolu nie wytrzyma za długo i trzeba go będzie wcześniej odebrać :champagne-2010:

20200901_061400.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumka. Obłowiłem się drobnicy do bólu, przygotowałem zanętę uklejową (zostało mi kilka paczek z poprzednich sezonów), którą dopaliłem gotowaną konopią, puszką kukurydzy i szczyptą cynamonu. Łowiłem na spławik z opadu i... złowiłem ponad 50 koluchów, ponad 20 tłuściutkich uklei, 3 płotki i 3 małe leszczyki. Wiem teraz, że na zaporówce nie zawsze biorą jak głupie leszcze z opadu. Na sobotnie zawody zrobię zwłasną zanętę dopaloną melasą z dużą ilością gotowych konopii, bez słodyczy i dużej ilości konopii widzę, że leszczyki nie podchodzą, "nauka nie idzie w las".

Gdy poszedłem w krzaki się odlać znalazłem pudełko przynęt spiningowych, tak więc "zarobiony" jestem. Jak się właściciel znajdzie, to oddam. Odpocząłem jak trzeba :champagne-2010:

20200901_080920.jpg

20200901_080925.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotowy. Za chwilę start zawodów. Miesce słabe pod kątem operowania wędką, bo gałęzie tuż nad głową, jednak jest to to samo miejsce, gdzie Tomek złowił amura, czyli ryba powinna być, zobaczymy czy moja taktyka się sprawdzi. 

20200905_064644.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blamaż z przed roku odrobiłem. Nie zawsze się wygrywa, do pierwszego miejsca zabrakło mi 300g, czyli jedenego leszczyka. Nagrody jak zwykle takie sobie, no ale nie ma co grymasić, bo chłopaki i tak się starają by coś pozyskać od lokalnych sklepikarzy. Bat będzie przerobiony na sztycę do podbieraka, bo do tego powinien się nadać, a kupiłem jakiś czas temu końcówki z gwintem, więc tylko dobrać odpowiednią i będzie gites majonez :icon_arrow1::champagne-2010:

20200905_134420.jpg

20200905_134457.jpg

20200905_134534.jpg

20200905_134345.jpg

20200905_135216.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...