Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NPC napisał:

 

I weź tu zagadaj do takiego, nie dość, że umie łowić to jeszcze puchary wygrywa. :)

 

Gratuluję!

Obiecałem synowi puchar i cudem wywiązałem się z danego słowa. Do pierwszego miejsca miałem 300pkt, ale trzecie miejsce miał kolega tylko o 125pkt mniej ode mnie, czwarte miejsce 300pkt mniej ode mnie, więc w pierwszej 7 było ciasnawo. Poziom z roku na rok co raz wyższy. W pierwszej trójce było dwóch kolegów łowiących na zanęty zrobione przez Wojtka Olejarza, więc typowo zawodnicze i profesjonalne, tym bardziej jestem dumny, że ja wysoko się uplasowałem na moich własnych parzonych i gotowanych śrutach i ziarnach. Miałem swoją zanętę bez grama zanety kupnej i bez gliny, łowiłem typowo z opadu, trochę mi się wydaje, że lekko przesłodziłem mieszankę, no ale tak jest, jak chce się wszystko dopieścić, to coś tam zawsze wyjdzie nie tak. Podsumowując na 21 osób 2 miejsce to bardzo dobry wynik, z czego jestem zadowolony, a najbardziej mój syn, który biegał z 30 minut i mówił, że to nasz puchar :champagne-2010:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grzes77 napisał:

Podsumowując na 21 osób 2 miejsce to bardzo dobry wynik, z czego jestem zadowolony, a najbardziej mój syn, który biegał z 30 minut i mówił, że to nasz puchar :champagne-2010:

Komuna upadła więc nie Wasz, puchar jest syna :D 

A kto go zdobył to już inna inszość :) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Blamaż z przed roku odrobiłem. Nie zawsze się wygrywa, do pierwszego miejsca zabrakło mi 300g, czyli jedenego leszczyka. Nagrody jak zwykle takie sobie, no ale nie ma co grymasić, bo chłopaki i tak się starają by coś pozyskać od lokalnych sklepikarzy. Bat będzie przerobiony na sztycę do podbieraka, bo do tego powinien się nadać, a kupiłem jakiś czas temu końcówki z gwintem, więc tylko dobrać odpowiednią i będzie gites majonez :icon_arrow1::champagne-2010:

20200905_134420.jpg

20200905_134457.jpg

20200905_134534.jpg

20200905_134345.jpg

20200905_135216.jpg

Brawo, wiedziałem, że tym razem się uda ???

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już nie musisz inwestować w nową bolonkę na Wisłę. :D Teraz już możesz kręcić filmy z nad królowej naszych rzek z metodą bolońską w roli głównej :D Nawet los Ci tak sugeruję. Dlatego nie wygrałeś, bo wtedy bolonki byś nie dostał. :D Takie jest Twoje przeznaczenie. Nie próbuj z tym walczyć, bo to nie ma sensu :D 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację @Sołtys stan, kiedyś przegram z tą walką, ale jeszczenie teraz, bo w chwili obecnej ciągnie mnie bardziej do tyczki, muszę jednak zmienić auto i dopiero wtedy będę mógł się jej poświęcić, a tymczasem borem, lasem startuję sobie z odległościówką nad zaporówką :icon_arrow1::39icon::champagne-2010:

20200908_054620.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym wstawieniu, po zanęceniu miałem prawdopodobnie pięknego lina. Za szybko go chciałem wyciągnąć, myślałem, że wszedł w zaczep i wziąłem go zbyt na siłę. Jestem przekonany, że to lin, bo ryby nie mogłem oderwać od dna, hamulec kołowrotka fajnie "terkotał", gdyby to był karpik, to robiłby odjazdy, leszcz duży pozostawiłby śluz na żyłce. No cóż, bywa i tak, nie powiem, że mnie ch... nie strzelił, zanętę mam bogatą w robaki, więc to był chyba lin, tymczasem "klepię" takie podleszczaki :icon_arrow1::champagne-2010:

20200908_062854.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...