Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak @Splot masz rację ??

Dzisiejsze otwarcie sezonu było sumą porażek. Na odnodze nie dało się łowić, szybki nurt, płynące konary itp, więc przeniosłem się nad Wisłę, gdzie też nie było miejsc do wędkowania, znalazłem jednak zatoczkę, gdzie będę mógł spokojnie kiedyś w przyszłości łowić na spławik, nurt przy wysokim stanie rzeki na max 4g. W tej spokojniejszej części popływałem z 30 minut bez kontaktu z rybami, po czym postanowiłem nie tracić czasu i pojeździć po pobliskich dróżkach w celu znalezienia miejscówek na kolejne wypady. Finalnie miejscówek nie znalazłem  a na jednej z mikro górek zakopałem się autem. Ściągałem kumpla, z którym nie daliśmy wypchać i odkopać auta, po czym kumpel pojechał by ściągnąć kogoś z ciągnikiem. Na miejsce przyjechał pan dużym autem 4x4 i mnie wyciągnął. Mam całe dłonie sparzone pokrzywami, gdy chciałem dłońmi odgrzebywać początkowo ziemię i myślałem, że się do kieratu spóźnię. Wyjazd tragiczny, bez ryb, auto zakopane w ch...j nerwów  mam nadzieję jednak, że taki cały sezon nie będzie.  Paradoksalnie Suzuka po takich dróżkach jeździła bez pierdnięcia, jednak się tam że sprzętem nie mieściłem, teraz gdy mogę wrzucić więcej sprzętu, to wożę jedną wędkę i potrzebuję napędu 4x4, qwa weź tu bądź mądry ?

Plus jest jednak taki, że znalazłem miejsce, gdzie w tym sezonie będę mógł potrenować Wiślany spławik, co już uczynię chyba w piątek, lub poniedziałek ???

20220105_081928.jpg

20220105_084838.jpg

20220105_085334.jpg

20220105_090447.jpg

20220105_091337.jpg

20220105_104744.jpg

20220105_121242.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cygan786 napisał:

Znajome miejsce, czyżby Kuźmy/Piotrkowice?

2 i 3 zdjęcie tak, reszta poniżej. 

Od teraz będę sprawdzał stan rzeki, jak będzie poniżej 200cm w Dęblinie, to będę jeździł na odnogę i za kleniami, jak będzie wyższy stan, to miejsce z 4 foty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ nie chcę być monotematyczny, ale nie tylko auta 4x4 potrzebujesz ale też dobrej bolonki. ? Jeszcze do takich wniosków nie doszedłeś, ale to tylko kwestia czasu. Uwierz mi. ??

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyskoczyłem na 2 może 3 h za kleniem. Woda trochę opadła, jednak jest jeszcze dużo wyższa niż "standardowo". Kilka razy zestaw już przepuściłem, zero kontaktu z rybami, oprócz tego przelotki zamarzają, co 2-3 przepływy muszę usuwać lód z przelotek, trudne warunki mam nadzieję jednak, że chociaż jeden kleń mi to wynagrodzi??

20220116_085642.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem niespełna 2h i obłowiłem dwie miejscówki bez kontaktu z rybami, próbowałem na chleb i na robaki, zero brań. Jak temperatura powietrza nie przekroczy 5 stopni, to się nie pojawię nad wodą, bo takie wędkowanie to udręka, nie przyjemność. Coraz więcej śladów ludzi na odnodze, nawet jeden pań dziś zajechał na pogaduchy. Zdziwiłem się, że ktoś śmieci posprzątał, szacunek dla tej osoby ?????

20220116_082444.jpg

20220116_082452.jpg

20220116_082448.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...