Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Witam z Oleśnika jestem z tatą, miałem 2 odjazdy na smrodka ale bez ryby. W sumie to wędki stoją dopiero 30 minut ;-). Słaby przesył nie mogę fotek wrzucać.

Nadrobisz jak wrócisz, oby rybki pobierały :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2h nic się nie zmieniło. Tata łowi na 1 wędkę a ja na 3. Tata ma 3 "leszcze" takie na 20-30cm i dwie spinki a ja 0 ryb i 3 śpinki i weź człowieku bądź mądry. Na zbiorniku tylko 4 miejsca zajęte i zero holów ryb >:(

20170728_081005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowany do małej skarpy zacząłem łowić o 4:30. Prawa wędka koszyko-sprężyna a lewa skrętka. Na prawej miałem pierwsze branie z odjazdem na 2 popupy Lorpio jednak wyjąłem tylko zielsko, na skrętkę dwa brania ale ryby zeszły, chyba zmienię haki bezadziorowe :icon_arrow1::champagne-2010:

20170804_051151.jpg

20170804_051147.jpg

20170804_051151.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3h kilka krąpi, płotek i uklei na delikatniejszy zestaw a na nową wędkę ciągle pusto. Przy brzegu setki drobnicy wyjadają co spada z koszyk przy zarzucie i co im podrzucę, "sajgon" normalnie :icon_arrow1::champagne-2010:

20170804_073041.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowałem dziś bat i jedna na methodę. Jedna płotka wyjęta. Masa czasu stracona (2h) ale o tym nie teraz, bo właśnie zaczynam delektować się łowienie a mam czas max do 8 - 8:20 :icon_arrow1::champagne-2010:

20170808_051516.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

I jak wyniki?

Źle nie było. Spławik słabo, jednak methoda nadrobiła. Co rzut krąp lub mały leszczyk na pinkę :icon_arrow1:

Na początku rzucałem zestaw gdzie popadnie i brania były ale co jakieś 15 min. Gdy po godzinie użyłem klipa częstotliwość brań wzrosła i średnio na branie czekałem 3-4 min. Nie używałem innych przynęt, tylko pinkę na spławiku i methodzie. Na spławik złowiłem największego leszczyka ok 30-35cm a poza tym 3-4 leszczyki i krąpie, 2 płotki, 4 wzdręgi i 5 byczków. Za methodę ponad 20 krąpi i drobnych leszków. Łowiłem krótko bo około 3h. Na początku straciłem 2h ale nie będę powracał myślami i pisał, bo szkoda moich nerwów. Ogólnie dzień na plus :icon_arrow1::champagne-2010:.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...