Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaporówka, tylko 3 miejsca dalej, bo od wczorajszego wieczora nęcę miejsce mniej oblegane, niż to moje ulubione, chociaż to nowe moim zdaniem bardziej podręczne i urokliwe. Dziś dwa pickery na bocznego troka, jeden zestaw pinka, drugi wychodowane tłuściutkie "gnojaczki". Po pierwszym zarzucie mam już mikro leszczyka, dziś na bogato robactwa  w zanęcie, liczę na pięknego leszcze, lina lub okonia, marzenia się niekiedy spełniają :champagne-2010:

20180813_051315.jpg

20180813_050930.jpg

20180813_050331.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazów brak, jednak się naładowałem pozytywną energią B|

Dziś wędkowałem na mojej ulubionej zaporówce od 5:10 do 9:00, jednak postanowiłem spróbować szczęścia w innym miejscu i tam chyba zostanę co najmniej na czas urlopu, ponieważ będę mógł sobie w miarę spokojnie nęcić ziarnami dzień wcześniej. Wczoraj pojechałem podnęcić wieczorem i moja miejscówka była zajęta. Nową nęcę w taki sposób, że mogę w razie czego siąść obok (tam nikt nie siada) i łowić. 

Pinka po rozmrożeniu mieści się w pudełku 0,6 litra i tyle dałem robaków na 5 litrów zanęty. Podnęciłem kulurydzą i ciecierzycą wczoraj ok 4 litry i dziś przed łowieniem sypnąłem litr tych ziaren. 

Złowiłem 6 leszków w przedziale 10-25cm, 4 płotki i ponad 30 koluchów, które jak zwykle wylądowały w przybrzeżnych szuwarach, no i miałem bardzo dużo (co najmniej 40) pustych brań, w sumie to więcej niezaciętych, niż zaciętych brań miałem. Trochę mnie zaniepokoiła jedna ze złowionych płotek, bo miała na ciele ciemne kropki, z tego co pamiętam, to chyba jakieś chorubsko? Mam nadzieję, że to się nie rozprzestrzeni.

Ja jestem zadowolony mimo, iż okazów nie połowiłem, to super sobie spędziłem czas nie nudząc się wcale, przy tym pozbyłem mój ulubiony zbiornik kilkudziesięciu pasożytów :39icon::champagne-2010:

20180812_185839.jpg

20180813_053129.jpg

20180813_070859.jpg

20180813_083210.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cygan786 napisał:

Koluchy na patelnie. Moze kiedyś sie tam wybiorę to pójdą na rozgrzany olej.

Zapraszam w środę rano, następnie w piątek oraz w przyszłym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek :39icon: :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Nową nęcę w taki sposób, że mogę w razie czego siąść obok (tam nikt nie siada) i łowić. 

Oby nie uwydatniła się pokusa  hien wodnych - darmowej nęconej miejscówki >:(

Nikt nie siada ale jak dojrzą że się nęci to stadami przyciągają jak do wodopoju. >:( - Oby nie

Po za tym - połamania i okazów :1310_thumbsup_tone1: 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w zeszłym roku, miejsce gdzie poza mną, dzikami i sarnami nikt nie chodził. Nie chodził do momentu, jak po drugim sypaniu grochu mnie dojrzał jeden gość... Na trzeci dzień już siedział tam. Na pytanie czy biorą to, że on tutaj tak tylko siedzi, bo nigdy nie brały...

 

Miałem chęć na drugi dzień kupić mu jakiegoś Achtunga i zza krzaka pod dupsko rzucić, ale dałem sobie spokój. Dlatego też spinning bardziej preferuję, ale i tu są sytuacje, że jak coś wpadnie i inny to zobaczy to później oblega miejsce.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy to on tam wcześniej nie siedział, miejsce które sam wydeptałem ze spinningiem. Kolega też tak samo miał. W przyszłym roku wracam z feederem na Nysę, ale to całkiem na odludne odcinki chcę, by nikt nie wlazł. Są jeszcze takie miejsca o których tubylcy nie mają pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...