Skocz do zawartości

Grzes77 live


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś koledzy zlali mnie okrutnie.

Na ryby pojechałem z Mirkiem a za nami swoim autem Tomek, który po wielu latach przeze mnie powrócił do wędkarstwa (nawet mu zamówiłem w Drapieżniku Black Drafta).

Ja z Tomkiem łowiliśmy po jednym bacie i pickerze z metodą, Mirek dwie z gruntu. Ja złowiłem aż jednego kolucha na metodę i jedną płotkę i jedną wzdręgę na bata >:(. Tomek "kosił" drobnicę na bata "jak zły", ryba za rybą. Do tego złowił na bata +25cm linka. Mirek przeszedł po 9:00 na spławik jednym zestawem i złowił lina +35cm. Naszykowany byłem "zawodowo" a poległem  sromotnie, jutro z @PawelL i @elvis odbijemy na Grębowie, zaraz wyjeżdżam po Suzi do salonu :39icon::icon_arrow1::champagne-2010:

20190430_063953.jpg

20190430_093543.jpg

20190430_092944.jpg

20190430_085724.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś można określić jedno, zajeb...em się mułem :D.

Szykowałem się wczoraj wieczorem, wszystko dochuchałem i dziś nad wodą otwieram pokrowiec, a tam zamiast odległościówki YnB jest feeder. Ile ja sobie ch...i słałem, ręce mi opadły. Pomyłka wyszła z tego, że ostatnio byłem na Grębowie i tam zabrałem feeder Daiły YnB, ma on taki sam pokrowiec jak odległościówka z tego modelu. Do pokrowca po tej odległościówce włożyłem moją ulubioną odległościówkę Korum 3,6m w dwuskładzie. Nie wiem jakim cudem się zamotałem, jednak nad wodę trafił nie ten pokrowiec co trzeba, przez to zmuszony byłem łowić na 2 feedery z methodą.

Miałem kilka różnych dumbli, które stały jak zaczarowane, brania miałem tylko na białe podbite pianką, tylko skuteczność marna. Zmarnowałem kilka brań, miałem 3 spinki, wyciągnąłem tylko jednego kolucha, ale takiego 30+. W sumie, to ciężko byłoby łowić na odległościówkę, bo cholernie wiało, dziś porażka, ale nie składam oręża, w środę powtórka, tylko już przypilnuję, by zabrać dobre kijaszki :icon_arrow1::champagne-2010:

TimePhoto_20190506_045141.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Mistrzu a nigdy nie łowiłeś feederem na spławik? :P

No właśnie, ja nie raz już łowiłem. Potrzeba matką wynalazku.:D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że można, ale na jednej miałem żyłkę 0,25 a na drugiej pletkę 0,16mm no i w takich przypadkach to chyba bez sensu montować spławik  :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, Grzes77 napisał:

Tak, wiem że można, ale na jednej miałem żyłkę 0,25 a na drugiej pletkę 0,16mm no i w takich przypadkach to chyba bez sensu montować spławik  :champagne-2010:

Oj tam, oj tam. Przypon strzałowy pomiędzy jakiś o odpoweniej grubosci na 2 długości wędki i byś wymiatał:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś miałem powalczyć z kleniami, gdy dojechałem nad rzekę kopara mi opadła. Już daaaaaaaaawno nie widziałem tak wysokiej Wisły. Najarałem się na te klenie, że nie sprawdziłem jak wysoko idzie rzeka, mój wielbłąd, bo mogłem na starorzecza lub zaporówkę skoczyć, a tak to o 7 już wróciłem do domu. Objechałem kilkanaście wytypowanych odcinków i tylko w jednym miejscu mogłem posłać zestaw do wody, oczywiście przy tym stanie rzeki oznak żerowania ryb nigdzie nie widziałem. Rzeka wyższa niż zwykle o jakieś 2m, szok. W tym tygodniu chyba skoczę gdzieś na komerchę się obłowić, bo ostatnio w tym temacie u mnie posucha :champagne-2010: 

TimePhoto_20190520_053748.jpg

TimePhoto_20190520_053754.jpg

TimePhoto_20190520_051758.jpg

TimePhoto_20190520_051946.jpg

TimePhoto_20190520_051956.jpg

TimePhoto_20190520_052311.jpg

TimePhoto_20190520_053131.jpg

TimePhoto_20190520_053137.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś skoczyć z Mirkiem nad zaporówkę, jednak wczorajszy dyżur zamiast zakończyć o 22:00 udało mi się zakończyć po 3:00 nad ranem, więc nie było mowy, żebym pojechał na ryby, atu takie smsy dostaję od Mirka"

"Podsumowanie dziś Janików...Złowiłem karpia 37 cm, dwa liny nieduże, wiaderko leszczyków niektóre ładne tzw. occiaki, i w ch...j byków może ze 30szt. Siedziałem od 5.00 do 14.00. A najlepiej brały jak była ta zlewa, na obie wędki naraz....wyjazd mega udany.???

Królował method feeder Behra.

Spławik i grunt z koszykiem cienko.

Grzesiu brały od rana do końca jak siedziałem szkoda mi było wracać ale zanęta mi się skończyła. Zabawa była. Jutro pojadę chyba po południu, ale jeszcze nie wiem. Okazów nie było ale przyjemnie jak są co chwile brania. Zmokłem choć miałem ten duży parasol bo jak lało to brały najlepiej i często musiałem spod niego wychodzić. "

Fajnie się czyta takie wiadomości, tym bardziej, że wkręciłem Mirka w te Behry i uległ im zupełnie jak ja :champagne-2010:

PART_1558434484597.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

tym bardziej, że wkręciłem Mirka w te Behry i uległ im zupełnie jak ja :champagne-2010:

PART_1558434484597.jpeg

K.......rrrrrrrrrrrr. Mać. A ja dałbym się ogolić że to Karp. :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem "wędkarską kolonię", czyli "łowisko Elvisa". Chciałbym w tym miejscu podziękować Adamowi i Kamilowi za świetną atmosferę :champagne-2010:

Dziś łowiłem od 6:00 do 13:00 na nowej dla mnie wodzie. Fajna zabawa z karasiami, na początku złowiłem 2 karasie, jednak ostro padało i nie chciało mi się ich mierzyć. Złowiłem też trochę takich 20cm i trzy małe liny. 

Fajnie spędzony czas w doborowym towarzystwie, nawet się bardzo nie przejąłem małą "wpadką" Suzi, no ale o tym nie tu i teraz. Pozdrawiam dzisiejszych współtowarzyszy i do następnego razu 

TimePhoto_20190524_120217.jpg

TimePhoto_20190524_115855.jpg

TimePhoto_20190524_112436.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...