Skocz do zawartości

Rozterka


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dlatego nie startuje w zadnych zawodach...zeby nie miec podobnych dylematow...dosyc rywalizacji i konkurencji w codziennym życiu,bo wiadomo w jakim swiecie dzisiaj zyjemy...na rybach chcę od tego odpoczać,odreagować . Gdybym jeszcze na rybach musial rywalizować i to na wlasne zyczenie to nie wiem czy to wedkowanie dalej by mnie tak pociagalo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Stan. Ale to też nie do końca tędy droga. Ja podziwiam Stacha. Chce Mu się! I wychodzi Jemu. Na pewno w wielu imprezach jest w dechę. Uczy się nowych rzeczy i rozwija wędkarsko, kilka razy szybciej niż każdy z nas, dochodząc do szczegółów indywidualnie. Ale też rozumiem rozterki w stylu ile można w końcu kupić i ile poświęcić w stosunku do tego że drzewiej wędkowało się miło i bez stresowo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zacząl startowac w zawodach,też by mi ambicja kazala byc coraz lepszym. Pewnie wiele bym poswiecil,zeby tak sie stalo...znam siebie,dlatego nawet nie zaczynam bo to już nie byloby to samo wedkowanie co teraz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan,moje wędkowanie  nigdy nie będzie jak kiedyś,adrenalina siedzi we mnie.Starty w zawodach jest jak narkotyk strasznie wciąga,tylko ta otoczka jestem starej daty i nie kumam wielu spraw

:champagne-2010:

Edytowane przez stas1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywalizacja nie tylko nad wodą wyzwala w uczesnikach różne instynkty i zachowania... nie wszystkie są adekwatne do sytuacji,godne propagowania i fair play...a w takiej sytuacji trudno i o zrozumienie takich postępowan i o dobrą atmosferę. Nie wszyscy umieją radzić sobie ze stresem w zawodach i udzwignąć ewentualne sukcesy lub ich brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja życiowo staram się do wszystkiego podchodzić na luzie ,i nie kumam oszustw i takich tam innych sytuacji dla wyniku.Miałem już nauczkę w zeszłym sezonie po której mam kaca do dziś i wciągnąłem się znowu,a miałem robić to tylko dla siebie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...