Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Splot napisał:

@Grzes77 czy trzeba oglądać cały film aby ilość wyświetleń się zmieniła?

Nie mam pojęcia, chyba nie trzeba, tym się nie przejmuj :champagne-2010:

@PawelL zainwestuję, to nie jest jakiś wielki wydatek, zastanawiałem się, czy będę musiał, ale jak obejrzałem oryginały, to za dużo szumów i podźwięków było :champagne-2010:

 

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ staraj się nie filmować pod słońce bo obraz jest słabej jakości. Dźwięk już wiesz jak naprawić

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Splot napisał:

Grześ staraj się nie filmować pod słońce bo obraz jest słabej jakości. Dźwięk już wiesz jak naprawić emoji6.png

O słońcu to ja wiem mój drogi przyjacielu, tylko siadając w tym miejscu pierwszy raz w tym sezonie poprostu zapomniałem, że słoneczko będzie świeciło mi w twarz. Jak wyszło to już mi się nie chciało przesiadać. Dźwięk poprawię, w niedzielę pojadę na starorzecza, to i ryby powinny być lepszej jakości :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Piona Grześ. Pracowity z ciebie gość. Jak byś mnie zapytał, skrócił bym troszkę film. Nie mam nic do muzyki. Nie ma wrzasków, zakłócających odbiór. Podoba mi się wersja z napisami. Wiem co przekazujesz, wiatr i zacięcia autora nie przeszkadzają. Szacun. Co do taktyki. Sporo drobnicy na łowisku. Aż tak konieczne spombowanie na początek? Kilka koszyków nie starcza? Poważnie pytam. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

Oglądałem. Piona Grześ. Pracowity z ciebie gość. Jak byś mnie zapytał, skrócił bym troszkę film. Nie mam nic do muzyki. Nie ma wrzasków, zakłócających odbiór. Podoba mi się wersja z napisami. Wiem co przekazujesz, wiatr i zacięcia autora nie przeszkadzają. Szacun. Co do taktyki. Sporo drobnicy na łowisku. Aż tak konieczne spombowanie na początek? Kilka koszyków nie starcza? Poważnie pytam. 

Dzięki. Powiem Ci Areczku, że 1,5 litra mieszanki to nie jest dużo i daje tą przewagę, że wnęcają się szybciej średniaki. Na filmie nie widać, ale po 2 godzinach znów litrem mieszanki donęciłem, gdy brały tylko mikro płotki, przez co ponownie pojawiły się leszczyki. Celu nie osiągnąłem, bo chciałem złowić kilka płotek +25cm, no ale wiadomo, takie ryby z marszu nie biorą, bynajmniej na tym łowisku:champagne-2010:

Dzięki za porady, wezmę to wszystko pod rozwagę w najbliższą niedzielę, bo się wybieram na starorzecza z batem za linem i płocią. Mikrofon kupię jutro, jak mi Media Expert nie zamkną :champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzes77 napisał:

Dzięki. Powiem Ci Areczku, że 1,5 litra mieszanki to nie jest dużo i daje tą przewagę

Dzięki za odpowiedź Grześ. Znałem podobne łowisko. Było zniszczone skarłowaciałym Krąpiem, ale pomimo że były go tam miliony, trzeba było umiejętnie zanęcić by,Je, w jakkolwiek odławiać. :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem, fajnie by było z dźwiękiem, muzyka tez spoko. Pozwoliłem sobie udostępnić twój film na dwóch naszych grupach na fb, Radom-wędkarstwo i Radomski Klub Feederowy.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Grzes77 napisał:

Mój pierwszy vlog. Nie bardzo było się czym chwalić (o czym pisałem podczas łowienia w swoim temacie), bo były małe ryby i dużo pustych brań, no ale taka jest rzeczywistość i takie łowienie też trzeba pokazywać. 

Z chęcią poczytam Waszych opinii, czy tego typu filmiki mają sens i co zmienić, tylko tak szczerze koledzy :champagne-2010:

Normalnie Celebryta???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grendziu napisał:

Normalnie Celebryta???

Oczywiście żarcik Ziomek. Wiem ile trzeba samozaparcia i czasu poświęcić aby cokolwiek extra zrobić oprócz samego wędkowania w życiu. Mnie się udaje mniej lub więcej niemalże wszystko, oprócz robienia filmów właśnie. I to jest jedyny element, którego się w życiu przy wędkarstwie raczej nie podejmę.

SZACUN:icon_arrow1:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...