Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, elvis napisał:

Na 5-6 i więcej metrach głębokości życzę powodzenia z samą ziemią. No i na zawodach jak trzeba podać towar mocno sklejony by pracował dłużej to samą ziemią tego nie zrobisz. Nie po to wymyślono glinę. No, ale próbuj.

 

Window koszyk, robale,   mocniej zmoczona ziemia bełchatowska i gitara, samą ziemią nigdy nie łowiłem, no ale pytałeś o extremum. Moje minimum było 20% zanęty do ziemi torfowej.  Ja się nie znam, ja nie zawodnik przecież. Sam używałem jakiejś bum, bum i jeziorowej, nie widziałem różnicy, jak byłem na treningu wcześniej z samą torfową. 
Oczywiście nie piszę o rzekach!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 jak chcesz to posprzątam.

Dodam tylko na zakończenie, że u mnie mimo moich prób w zawodach w tamtym roku nic się nie zmieniło w nastawieniu, za bardzo w samym łowieniu, odszedłem od spławika po to aby łowić na feeder większe ryby. A, że spławikowcy ostatnio zdominowali feeder ( z całym szacunkiem do zawodników) lubią glajdować to już ich sprawa. Mnie to glajdowanie nadal nie kręci, startować będę od czasu do czasu w zawodach i tyle, bo sam smaczek rywalizacji już u mnie zaiskrzył jakoś :icon_arrow1:

Bardzo podobały mi się regulaminy w Pearch Pro i Fly vs Jerk, stąd na zawodach spinningowych w tym roku też sporo zmian u nas będzie. Tam sami podnosili sobie limity z cm ryb punktowanych i oto w tej zabawie chodzi wg mnie :39icon:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Tam sami podnosili sobie limity z cm ryb punktowanych i oto w tej zabawie chodzi wg mnie

Kierunek jest dobry. Tylko aby łowisko, miało możliwości spełnienia limitów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 jak chcesz to posprzątam.

Nie ma potrzeby, to jest nasza historia i myśli pisane w danym momencie, w tym temacie (w innych również) wymiana zdań jest potrzebna, nie trza nic kasować :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo filmu. Dla mnie trochę za długa produkcja. Może gdyby był dźwięk to nie byłoby to tak dokuczliwe. Być może krótsze ujęcia też by wystarczyły.
Poza tym świetny film, jak zwykle zresztą.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z bolonką będzie jakaś mega produkcja ? może być bez dźwięku i do tego przydługi. Nie jestem jakiś wybredny i nie będę się czepiał szczegółów. :D:D:D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sołtys stan napisał:

A z bolonką będzie jakaś mega produkcja ? może być bez dźwięku i do tego przydługi. Nie jestem jakiś wybredny i nie będę się czepiał szczegółów. :D:D:D 

Ty to jesteś jakiś wizjoner, jadnowidz, może nazywasz się Jackowski i tylko do zdjęć a forum zarost zapuszczasz :D?

Tak jest w trakcie materiał z Wisły, miała to być niespodzianka, no ale jak już poruszyłeś temat, to się wygadam. Ponieważ na zaporówce biorą "glajdy", na starorzeczach zblankowałem, to postanowiłem wiosnę spędzić z Vistulą, no chyba, że zaczną się zawody, to wrócę do feedera i wód stojących :champagne-2010:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...