Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obrabiałem dziś dwa filmy. By mieć miejsce w pamięci telefonu musiałem co chwilę coś kasować, no i QRŁA "niechcący", przez moją nieuwagę wykasowałem materiał z ostatniego  połowu na bolonkę. Chciałem zrobić niespodziankę, bo 24 marca połowiłem bardzo dobrze i chciałem wrzucić ten film, niestety usuwając omyłkowo usunąłem film, którego zmontować nie mam już możliwości. Ten sezon jakiś pechowy dla mnie. Bazę zanętową stanowiła mieszanka widoczna na tym filmie,

 

a złowiłem kilka leszczy 40+ i dwie certy zgłoszeniowe, zamiast te ryby zgłosić od razu, to chciałem zrobić niespodziankę, co mi się QRŁA "udało". Gdybym nie pisał na forum o koronawirusie, to bym chyba tego nie "odje...ał". Bazę zanętową w tym mega lowieniu stanowiła śruta kukurydziana widoczna na filmiku powyżej, 600g prażonej  kolendry i 6 paczek gliny rzecznej Górka :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, nie wiem jak w twoim, ale w moim tel. usunięte z galerii pliki "nasajmprzód" lądują w folderze kosz, jak w komputerze. Można je stamtąd  odzyskać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ArekH napisał:

Grzechu, nie wiem jak w twoim, ale w moim tel. usunięte z galerii pliki "nasajmprzód" lądują w folderze kosz, jak w komputerze. Można je stamtąd  odzyskać. 

A gdzie w Samsungu jest kosz, bo z chęcią bym ten materiał odzyskał. Dajcie mi Koledzy jakiś namiar, bo szkoda materiału, a ja znaleźć tego nie potrafię :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie masz te N kolorowe pewnie wejdziesz i będzie oocja by dopiero włączyć kosz. Standardowo nie jest on aktywny. Więc raczej usunąłeś to na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mav3rick napisał:

Tam, gdzie masz te N kolorowe pewnie wejdziesz i będzie oocja by dopiero włączyć kosz. Standardowo nie jest on aktywny. Więc raczej usunąłeś to na amen.

No to chyba ch..j z tego będzie. Muszę koniecznie zmienić telefon. 

W screenie na "N" nie ma kosza, jak mi @mav3rick pisałeś, może to gdzieś indziej się zapisuje?

Screenshot_20200329-173532_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...