Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mav3rick napisał:

Wejdź w ustawienia co tam wkdac, powinnaś być opcja jegomość włączenia.

Wklejam dwa screeny z ustawień, tam kosza nie widzę. Chyba wypier..lę ten telefon do kosza. 

Screenshot_20200329-180111_Gallery.jpg

Screenshot_20200329-180119_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mav3rick napisał:

No u Ciebie nie widać tej opcji, dziwne. Co masz za telefon?

Samsung A 5 2017. 

Chcę zmienić na Samsung A70, bo ma 128 GB, więc nie będę musiał nic usuwać, na A 5 2017 przy 32 GB obróbka filmów to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo powinno się zapisywać w chmurze, ale musisz mieć ją włączoną, a tego co widzę to nie masz. Może jakiś program do odzyskiwania danych z telefonów da radę. Tylko chyba żaden darmowy tego nie ogarnie. Może koledzy z "firmy" by pomogli?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Może koledzy z "firmy" by pomogli?

To bym musiał słać do Radomia, więc nie bardzo. Na poziomie powiatówek nie ma takich możliwości. Już się z tym pogodzilem, trochę mi szkoda materiału >:(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grzes77 napisał:

Samsung A 5 2017. 

Chcę zmienić na Samsung A70, bo ma 128 GB, więc nie będę musiał nic usuwać, na A 5 2017 przy 32 GB obróbka filmów to masakra.

Nie warto kupować A70. Dopłać te 150 zł i kup S10e. To flagowiec tylko bardziej kompaktowy. A jeśli Ci nie pasi to bierz tego 

Prawie połowę tańszy, do tego masz jakiś gratis za prawie 200 zł. A telefon na pewno nie gorszy od A70. 

Oooo, widzę, że troche przesadziłem z ceną s10e. Mam go już pare miesięcy i myslałem, że do tej pory potaniał, a tu potaniał a70, choć to nowość :D 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...