Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-9t-6-128gb-dual-sim-nfc-amoled-8378589066#

Ten telefon ma zajebiaszcze opinie, chyba najlepsze w telefonach do 1,5 koła. Boję się jednak trochę zmian, ale chyba go kupię, bo szkoda mi wydawać więcej na telefon, moim zdaniem droższy telefon niż 1,5k to jest przesada, tym bardziej gdy w tych telefonach nie ma się bardzo do czego przyczepić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak już musisz Xaiomi to tylko to. Ma lepszy aparat i bardzo długą żywotność. Gdy odliczysz VAT i dochodowy to Ci wyjdzie prawie 1500???

https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-smartfon-mi-note-10-8-256-green-xiaomi.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwsYb0BRCOARIsAHbLPhEdtc3NdfaQ3jPbbL4U-AER4rd-Xh7Pzi7QFMdDYBt-XNYVXRpZ65QaAqcFEALw_wcB

Masz, niech stracę ???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

Ma lepszy aparat

Znaczy na większe cyferki?

Rozumiem, że nie każdy z was drukuje, więc coś podpowiem niech stracę :39icon:

Do wydrukowania zdjęcia w formacie A4 w jakości foto wystarczy już 5-6 Mpix, więc jeśli telefon, który wrzucił wyżej Łysol ma ich 108 to co z tego można wydrukować? 

A teraz odpowiedzcie sobie sami ile fotek A4 sobie w życiu wydrukowaliście ???

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ten drugi z Barlinka dobrze gada, posłuchaj go Grzesiek. Bierz Samsunga, będziesz Pan zadowolony. Wiele osób mówi, że Huawei robi lepsze foty, może i tak, ale mało naturalnie one wychodzą, za dużo tutaj mieszania techniki widać.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Dokładnie @Sołtys stan różnica między a70 a 10e to praktycznie tysiak. Najtańsze a70 można już znaleźć za 1200PLN a 10e ponad 2000 PLN. Ciekaw jestem tego Huaweia, poczytam sobie o nim :champagne-2010:  

Lepszego z tych średniaków nie znajdziesz. No i tańszego. Ten telefom ma tylko jeden feler. Nie ma dostępu do aplikacji w google play. Choć na YT są filmiki jak można jesobie zainstalować. Cena to tak naprawdę 800 zł, bo gadzet, który dostajesz w prezencie wart jest około 200 zł.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sołtys stan napisał:

pszego z tych średniaków nie znajdziesz

Parametry ma niemal identyczne jat wybrany Xiaomi a kilka setek w kieszeni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już temat rozwija w stronę czym i jak to może ktoś pomoże w wyborze statywu pod telefon?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wszystkie podpowiedzi, nie ukrywam, że zgłupłem :D

Na ryby na razie chyba nie będę jeździł, to może chwilę poczekam (na filmiki z warsztatu obecny telefon wystarczy, bo mają kilkanaście minut, a te znad wody duuużo wiecej), bo moim zdaniem telefony w przeciągu 2-3 miesięcy spadną z 1500PLN na 1200PLN. Już ten Xiaomi Mi 9 pro, który pokazałem powyżej spadł przez ostatnie trzy miesiące o 200 PLN. 

@Sołtys stan ja muszę mieć Google i dostęp do apek ze Sklepu Play, więc to tańsze Xiaomi chyba sobie odpuszczę, zastanowię się nad tym a70 lub Mi9 pro :champagne-2010:

Znając siebie, to długo nie będę czekał z zakupem, rozum mówi poczekaj, ale ja jestem raczej w gorącej wodzie kąpany. Poczekam jednak do następnego tygodnia, jak się będzie sytuacja z tym wirusem rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Znaczy na większe cyferki?

Rozumiem, że nie każdy z was drukuje, więc coś podpowiem niech stracę :39icon:

Do wydrukowania zdjęcia w formacie A4 w jakości foto wystarczy już 5-6 Mpix, więc jeśli telefon, który wrzucił wyżej Łysol ma ich 108 to co z tego można wydrukować? 

A teraz odpowiedzcie sobie sami ile fotek A4 sobie w życiu wydrukowaliście ???

Ten swoje ja swoje.??? @Grzes77 na WhatsApp wysyłam Ci filmik z moją propozycja filmu, krótkie wstawki jakie robi ten co zaproponowałem ? a na takich efektach, chyba Ci zależy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...