Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Ten swoje ja swoje.??? @Grzes77 na WhatsApp wysyłam Ci filmik z moją propozycja filmu, krótkie wstawki jakie robi ten co zaproponowałem ? a na takich efektach, chyba Ci zależy ???

Ty już mu nic nie wysyłaj.

Nie mieszaj chłopu w głowie.

Przecież widzisz, że chce Szajsunga :grin-min:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Hotpoint napisał:

Ty już mu nic nie wysyłaj.

Nie mieszaj chłopu w głowie.

Przecież widzisz, że chce Szajsunga :grin-min:

Nawet WhatsApp ze strachu skasował, że go zaskoczę i zmieni zdanie ???

Oki. Odpuszczam. Co weźmie to i tak straci i tak?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Grendziu napisał:

Ten swoje ja swoje.??? @Grzes77 na WhatsApp wysyłam Ci filmik z moją propozycja filmu, krótkie wstawki jakie robi ten co zaproponowałem ? a na takich efektach, chyba Ci zależy ???

Darek ja w wakacje WhatsAppa usunąłem. Wyślij mi normalnie przez forum w pw, lub sms.

Tak @Sołtys stan ja myślę o tej wersji pro :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Poczekam jednak do następnego tygodnia, jak się będzie sytuacja z tym wirusem rozwijać.

Grzechu. co byś nie wybrał, kieruj się minimum 6 giga RAM i 128 pamięci. Nie kupujesz maszynki na pół roku, za ponad tysiaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Grzechu. co byś nie wybrał, kieruj się minimum 6 giga RAM i 128 pamięci. Nie kupujesz maszynki na pół roku, za ponad tysiaka. 

Dokładnie takie mam priorytety. Osiem rdzeni, sześć RAM i 128 GB pamięci, to jest wszystko minimum. Reszta tylko wybrać jakoś do ceny optymalną i obsługę kart min. 64GB, bo na kartach będę sobie materiały obrabiał, by potem zapisywać na telefonie. To tak na dwa lata powinno starczyć, potem będzie trzeba pewnie rozglądać się za 512GB pamięci, tak to już jest :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sołtys stan napisał:

Lepszego z tych średniaków nie znajdziesz. No i tańszego.

Stan, ja już dziś zacząłem testować usługi Chińczyków, bo wydaje mi się że be z Wójka, mogę w tel. Żyć. Za kilka miechów kończy mi się umowa i ta 40cha, jest moim celem. @Grzes77 sorki za OFF. Posprzątam. :champagne-2010: 

1 godzinę temu, Splot napisał:

Jak się już temat rozwija w stronę czym i jak to może ktoś pomoże w wyborze statywu pod telefon?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Kup najtańszy uchwyt samochodowy i zamontuj do wbijanej, podpórki wędkarskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzes77 napisał:

i obsługę kart min. 64GB, bo na kartach będę sobie materiały obrabiał,

Coraz więcej tel. nie ma teraz slotu na karty. Sprawdzaj to w specyfikacjach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Coraz więcej tel. nie ma teraz slotu na karty. Sprawdzaj to w specyfikacjach. 

No właśnie to zaczynam zauważać. Może od razu się rozejrzeć za 256GB, wtedy było by na dłużej, za 2 tysie pewnie bym coś znalazł. Dobrą kartę też za stówę nie kupi. 

Arek nic nie musisz sprzątać.

@Splot statywy wszystkie pasują, ja mam dwa zwykłe, na które wkręca się tylko tą końcówkę do selfie i zamiast zwykłej kamery używasz telefonu, tak robię w warsztacie i materiałach garażowych:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzes77 napisał:

Może od razu się rozejrzeć za 256GB

Myślę że 128 styknie. W końcu zrzucasz to na kompa i zwalniasz pamięć w smartfonie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

Myślę że 128 styknie. W końcu zrzucasz to na kompa i zwalniasz pamięć w smartfonie. 

No właśnie ja nic nie wrzucam na kompa. Z kompa w domu w ogóle nie korzystam. Gdy zrobię jakiś materiał obrabiam wszystko na telefonie i potem usuwam na zawsze. Zdjęcia robię tylko wędkarskie i po wrzuceniu na forum też je usuwam. Kompa w domu wymienię dopiero, jak mój syn pójdzie do szkoły, a mój stary lapek ma już 9 lat i nie daje rady z obrabianiem filmów :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...