Skocz do zawartości

Wędkarstwo wg Grzes77


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nadrobilem zaległości. Film o zanętach petarda. Ten z wyjazdu na Grębów bardzo fajny, mi brakuje komentarzy na żywo.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Splot napisał:

mi brakuje komentarzy na żywo.

Mi też. Nagrywając kamerką sportową dźwięk wychodzi przytłumiony, do tego jak jest chociaż deczko wiatru, to słuchać tego nie można. Kupiłem sobie mikrofon krawatowy, to może będzie lepiej. Podstawiłem głos, bo chyba to lepsze niż napisy. Dzięki za wyrażenie opinii, bo na tym mi najbardziej zależy. Nastepne wędkowanie będzie z użyciem mikrofonu krawatowego :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś nudzi, to zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z Grębowa, kolejne części niebawem :champagne-2010:
A i sorry za brak dźwięku między 5:10 a 6:00, bo ktoś tam gdzieś dopatrzył się praw autorskich i wycięto mi 50 sekund dźwięku, mimo iż ten utwór trwa ponad 3 minuty i jest jeszcze w innym moim filmie, to trochę chore, no ale cóż.
Dziękuję za świetną pamiątkę.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, elvis napisał:

Dziękuję za świetną pamiątkę. emoji482.png

Proszę bardzo, ciekaw jestem co wyjdzie z następnych ujęć, bo jeszcze nie miałem czasu pokleić tego do kupy :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Splot napisał:

Właśnie nadrobilem zaległości. Film o zanętach petarda. Ten z wyjazdu na Grębów bardzo fajny, mi brakuje komentarzy na żywo.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Niektóre moje komentarze i tak by były wycięte.

Zaufaj mi nie chciałbyś słyszeć jakimi epitetami ich obrzucałem!! :D

Pamiątka zajebista wielkie dzięki @Grzes77.

Dodam na swoje usprawiedliwienie, w związku z pierwszą próbą podebrania jesiotra ... .

Miał 117 cm podbierak 80 średnicy, a ten kloc był taki sztywny, że nie chciał się złamać ... . Na podbieranie od łba już czasu zbrakło.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, PawelL napisał:

Niektóre moje komentarze i tak by były wycięte.

Zaufaj mi nie chciałbyś słyszeć jakimi epitetami ich obrzucałem!! :D

Pamiątka zajebista wielkie dzięki @Grzes77.

Dodam na swoje usprawiedliwienie, w związku z pierwszą próbą podebrania jesiotra ... .

Miał 117 cm podbierak 80 średnicy, a ten kloc był taki sztywny, że nie chciał się złamać ... . Na podbieranie od łba już czasu zbrakło.

Co do podbierania, to @PawelL zrobiłeś to bardzo dobrze, ja wiem, że to wcale takie łatwe nie było.

Co do komentarzy, to na drugiej i ostatniej części będzie w kilku fragmentach oryginalny głos, bo fragmenty te nagrywane są przy bezwietrznej pogodzie :D:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga i zarazem ostatnia część. Tam gdzie musiałem wstawiłem swój głos, mam nadzieję, że będzie to znośne do obejrzenia :champagne-2010:

Ta przypadkowa reklama forum na miniaturce zupełnie za free, więc @Grendziu nie bój się, kasy nie policzę :D:champagne-2010::beer-chugger:

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Ta przypadkowa reklama forum na miniaturce zupełnie za free, więc @Grendziu nie bój się, kasy nie policzę :D:champagne-2010::beer-chugger:

Mam nadzieję, że na zlocie się wykarzesz z promocją łowiska, po zarybieniach mamy gdzieś minus 20tys zł, podać nr konta???

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Mam nadzieję, że na zlocie się wykarzesz z promocją łowiska, po zarybieniach mamy gdzieś minus 20tys zł, podać nr konta???

Pomyślimy o zlocie, bo może gdy Roberta (szwagra) namówię na zlot, to bym go zabrał i nie miałbym trucia za uchem od mojego szczęścia (gdy jechaliśmy na Grębów, to moja pani nawet nam kanapki na ryby zrobiła, szok i niedowierzanie). Tak więc będę miał urlop od 10 czerwca i jak się nic niespodziewanego nie wydarzy, to na zlocie się pojawię :champagne-2010:

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...